Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü CEO festivalde sütünü sağıp insanlara dağıttı!
Ünlü CEO festivalde sütünü sağıp insanlara dağıttı!
Dünyanın en ünlü ve marjinal festivallerinden biri olan Burning Man'de gariplikler sırdan bir hale gelmiş. Bu haberin konusu ise bir iç çamaşırı markasının CEO'su Miki Agrawal... Agrawal, Burning Man festivalinde yaptığı şeyle geçtiğimiz hafta Instagram'ı salladı... İşte o video...
Magazin 10 Eylül 2017 - 13:06

Burning Man 2017’de ağızları açık bırakan bir olay daha yaşandı. Dünya sosyetesinin akın ettiği ve Amerika’da bir çölde gerçekleşen festivalde ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor… İşte o ilginç olaylardan birinde Agrawal festivalde kendi sütünü sağarak bedavaya dağıtıyor!

Agrawal’ın Instagram’daki açıklaması

Agrawal Instagram’dan yaptığı açıklamada:

Göğüslerimi üç saatte @burningman’a pompadım ve sütümün çoğunu verdim. Bazı insanlar akşamdan kalma tedavisi umuduyla sütümü içti. Bazıları kahvesini latte olarak tercih etti.’ derken, ebeveyn olmayı kendisinin de yeni öğrendiğini ve göğüslerini pompalamadığı sürece tıkanma olduğunu ve bu durumun kendisine acı verdiğini söyledi.

İŞTE O İNANILMAZ GÖRÜNTÜLER

 

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.