Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü isimler Amerika seçim sonuçları ve Donald Trump hakkında paylaşımlarda bulundu
Ünlü isimler Amerika seçim sonuçları ve Donald Trump hakkında paylaşımlarda bulundu
Sosyal medyada hesabı olan ünlü isimler, Amerika'da gerçekleşen ve Donald Trump'ın zaferiyle sonuçlanan seçimler hakkında paylaşımlarda bulundu.
Magazin 9 Kasım 2016 - 10:04

Amerika’da gerçekleşen ve ülkenin 45’inci başkanının seçileceği oylama sonuçları belli oldu. Pensilvanya’yı alan Trump’ın başkanlığa ulaştığı netlik kazandı. Tüm dünyanın kilitlendiği seçim sonuçları öncesinde düzenlenen anketlere bakılacak olursa Amerika için tam bir sürpriz oldu. Dünyanın süper gücünün başına geçecek olan ismin Donald Trump olacağı kesinleştikten sonra gözler sosyal medyaya döndü. İşte ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarından yaptıkları Trump paylaşımları:

Hacı Sabancı

Hayırlı olsun mu? Geçmiş olsun mu? Artık göreceğiz

trump-sli
Berna Laçin

Umarım başka gezegende yaşam vardır!

Gani Müjde

Bugün doğacak çocuklara isimler.Kız olursa Trampsu;erkek olursa Trampcan..

Birol Güven

Ali Ağaoğlu başkan oldu

Yonca Lodi

Ha ha şimdi Amerika düşünsün! Kendileriyle uğraşmaktan, dünyaya çomak sokacak vakit kalmaz belki!

Gülse Birsel

Bu Hillary görünümlü bir ceviz kıracağı! Kaç sene önce bi arkadaş hediye etmişti. Bana benzetmiş! Dostluğumu o gün bitirmem lazımdı ama yüzüm yumuşak. Seçim konusunda ise, takipteyim ama kanımca al Hillary’den vur Trump’a. Ceviz kıracağıymış, şuymuş buymuş, maksat kalpler kırılmasın! Bu kadar da yüzeysel bakıyorum konuya. Yıldım anam siyasetten filan, öf.

gulse-ic

Irmak Ünal

irmak-unal
Metin Uca

metin-uca-ic
Son güncelleme: 11:28 - 09.11.2016