Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü isimler Ayşegül Terzi’ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu’nun serbest bırakılmasına böyle tepki gösterdi
Ünlü isimler Ayşegül Terzi’ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu’nun serbest bırakılmasına böyle tepki gösterdi
Sosyal medyada ünlü isimler, Abdullah Çakıroğlu'nun Ayşegül Terzi'yi otobüste darp ettikten sonra çıkarıldığı ilk mahkemede serbest bırakılmasına ateş püskürdü!
Magazin 27 Ekim 2016 - 15:23

Çekmeköy’de belediye otobüsünde yolculuk yapan hemşire Ayşegül Terzi’ye şort giydiği için tekme attığı gerekçesiyle yargılanan Abdullah Çakıroğlu, ilk duruşmada tahliye edildi. Yaşanan bu salıverilme olayının ardından sadece kadınlar değil erkekler de karara tepki gösterdi. Pek çok isim bu konuda tepkisini göstermekten çekinmezken ünlü isimler de bu konuda görüşlerini belirtti. İşte Ayşegül Terzi’ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu salıverildikten sonra atılan tweetler:

Hadise Açıkgöz

 

FOTO: İHA

FOTO: İHA

#AyşegülTerzi için adalet istiyorum!

Birce Akalay

birce-akalay-sli

Bir sapığı tahliye edemezsiniz!!Emsal teşkil eder!Tüm sapıklara şiddet ve sapkınlık yolu açmaktır bu! Bu pisliğin ağzını yüzünü dağtıp,emdiği sütü burnundan getirip sonra da içime cin kaçtı demek istiyorum! #Ayşegül Terzi Yalnız değilsin!

Sabahat Akkiraz

sabahat-ic

 

#AyşegülTerzi olayı gösteriyor ki; Bugün şort giyen yarın etek giyen öbürgün pantalon giyen kadınlarımız, kızlarımız potansiyel hedef

Gani Müjde

gani-mujde-sli

Sanıklar “Konuşursak çarpılırız” deyince savcı diyanete sormuş.”Çarpılırlar mı? diye.Tekmeci sapık da “cinlerle” savunma yapıp serbest kaldı. Mesaisinden dönen hemşireyi “Giydiğini kendine yakıştıramadım” diyerek tekmeleyen Uçan Tekmeci “Bugün ne giysem” in kadrosunda işe başladı.

Doğa Rutkay

doğa-rutkay-sli-1

Tahliye edilmesi bi yana yaptığı açıklamalar diğer yana.Vah ki ne vah..

Son güncelleme: 15:27 - 27.10.2016