Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından Ramazan paylaşımlarında bulundu
Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından Ramazan paylaşımlarında bulundu
Ünlü isimler sosyla medya hesapları aracılığıyla Ramazan ayına dair paylaşımlarda bulundular.
Magazin 6 Haziran 2016 - 08:02

Sermiyan Midyat

Herkese kavgasız, gürültüsüz, sağlıklı, huzurlu, anlayışlı, hoşgörülü, güler yüzlü ve barış içinde bir Ramazan dilerim.

Burcu Güneş

Hayırlı Ramazan’lar.. Ramazan ayının sağlıklı huzurlu manevi değerleri ve hakikatimizi yaşayacak güzellikleri ile dolu olmasını dilerim.

Mustafa Ceceli

Orucu tüm boyutlarıyla yaşama ayı olan Ramazan’a ulaşanlara ne mutlu, mübarek olsun.

tatlises-ic

İbrahim Tatlıses

Tüm Müslüman Âlemi’nin RAMAZAN AYI’nı kutlar, hayırlı ve bereketli sahurlar, iftarlar dilerim… Yalnız ben tepsi kebabının resmini koyabilirim ama siz siz olun sakın olaki iftarınızı yaparken ağır YEMEYİN… Ağzınızdan dua, sofranızdan bereket eksik olmasın, HOŞGELDİN 11 AYIN SULTANI RAMAZAN…

didem-soydan

Didem Soydan

Ben çocukluğumu, yazların büyük kısmını Selimiye Camii bahçesinde oynayarak geçirdim diyebilirim . Ramazan geldiğinde hep burayı hatırlarım. Camii bahçesinde güle oynaya açılan iftarlar, atılan toplar ve teravih namazında işittiğimiz azarlar. Niyetine, amacına yakışır oruçlar ve yaz sıcaklarında çalışanlara ise ayrıca kolaylık diliyorum. E o zaman hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan.

hande-yener-1

Hande Yener

İlk Sahur

arda-turan-3

Arda Turan

Hayırlısyla hazırlık maçlarını bitirdik artık sıra şampiyonada bize bu yolda destek veren hazırlık aşamasında kendimizi evimizde hissettiren Antalya halkına bizi bir abi gibi ağırlıyan dostluğunu esirgemeyen herseyimize koşan SN. Başkanımız Menderes Türel abimize teşekkür ederim. Takım arkadaşlarım bütün ekibimiz elimizden gelenin en iyisini yapmak için sizleri gururlandırmak için herşeyimizi ortaya koyucağız dualarınızı esirgemeyin herkese hayırlı geceler hayırlı sahurlar Hayırlı RAMAZANLAR DİLİYORUM…!

isil-recber

Işıl Reçber

Herkese hayırlı Ramazanlar alem-i instagram

Son güncelleme: 09:37 - 06.06.2016