Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü isimler, Vodafone Red Famous Cup ile yaza veda etti
Ünlü isimler, Vodafone Red Famous Cup ile yaza veda etti
Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü ve Bodrum Marina Yat Kulübü tarafından Vodafone Red sponsorluğunda düzenlenen Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları tamamlandı.
Magazin 26 Eylül 2016 - 15:34

Bu yıl 11'incisi düzenlenen Vodafone Red Famous Cup bir kez daha sanat, spor ve medya camiasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Hatice Füsun Hattat, Elif Ece Uzun, Pınar Aylin, Sefa Yamak, Tanem Sivar Dirvana, Zeynep Beşerler, Zeynep Mansur, Koray Bilici, Burcu Binici, Fulya Zenginer, Kemal Uçar, Suat Ünal, Bülent Çetinaslan, Uğur Kurul, Yonca Evcimik, Özlem Kaymaz, Billur Kalkavan, Gani Müjde'nin de katıldığı organizasyonda, Türkiye'nin sevilen yüzleri profesyonel sporcularla birlikte yelken açarak 7'den 70'e herkesi yelken yapmaya davet etti. Vodafone Red Famous Cup'ın galibi genel klasmanda “Matador” teknesi oldu.

yelken-sli

ÜNLÜ İSİMLER YELKEN BASTI

26 Eylül 2016 – Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü ve Bodrum Marina Yat Kulübü tarafından Vodafone Red sponsorluğunda bu yıl 11'incisi düzenlenen Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları 24-25 Eylül tarihlerinde gerçekleştirildi. Yelken sporunu ve denizciliği sevdirmek amacıyla düzenlenen Vodafone Red Famous Cup bu yıl da sanat, spor ve medya camiasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Hatice Füsun Hattat, Elif Ece Uzun, Pınar Aylin, Sefa Yamak, Tanem Sivar Dirvana, Zeynep Beşerler, Zeynep Mansur, Koray Bilici, Burcu Binici, Fulya Zenginer, Kemal Uçar, Suat Ünal, Bülent Çetinaslan, Uğur Kurul, Yonca Evcimik, Özlem Kaymaz, Billur Kalkavan, Gani Müjde'nin de katıldığı organizasyonda, Türkiye'nin sevilen yüzleri profesyonel sporcularla birlikte yelken açarak 7'den 70'e herkesi yelken yapmaya davet etti.

yelken-ic-2

GENEL KLASMANDA ‘MATADOR’ BİRİNCİ OLDU

İki gün boyunca kıyasıya bir mücadeleye sahne olan Vodafone Red Famous Cup'ta genel klasmanda “Matador” teknesiyle Cüneyt Büyükuçak ve ekibi birinci olurken, IRC 1 kategorisinin galibi “Renault Farr Away” teknesiyle Team Özonur oldu. Diğer yandan, IRC 2 kategorisinde “Kum B” teknesiyle Cemre Metin ve ekibi, IRC 3 kategorisinde “Matador” teknesiyle Cüneyt Büyükuçak ve ekibi birinci, IRC 4 kategorisinde ise “Blues 1” teknesiyle Mustafa Söyler ve ekibi birinci oldu. Destek sınıfı kategorisinde de “Smyrna Sailing Fıçı” teknesiyle Zeynep Karadağ ve ekibi birinciliğin sahibi oldu. Dereceye girenlere ödülleri sunuculuğunu Gani Müjde'nin üstlendiği törenle verildi.

yelken-ic

EN SOSYAL TEKNE ‘ARES’

Vodafone Red Famous Cup heyecanı sosyal medyada da sürdü. Buna göre, teknelerdeki yarışçı ve ünlülerin iki gün boyunca Instagram'da #FamousCup16 hashtag'i ile paylaştıkları fotoğraf ve videoların aldığı toplam beğeni sayısına göre “En Sosyal Tekne” 60 bin beğeniyle “Ares” oldu.