Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü isimleri sokakta yakaladık!
Ünlü isimleri sokakta yakaladık!
Kimi alışveriş merkezinde, kimi sokakta; ünlülerin alışveriş turları!
Magazin 11 Kasım 2016 - 16:21

Ünlü isimler bu hafta günlük halleriyle, alışverişte objektiflere takıldı.

Şükran Ovalı

sukran

Caner Erkin’in sevgilisi oyuncu Şükran Ovalı, İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Dağınık saçları ve farklı giyim tarzıyla dikkat çeken Ovalı, hayranlarının fotoğraf isteğini geri çevirmedi.

Burcu Kara

burcukara

‘Kördüğüm’ dizisinin erken final yapmasıyla, diziye girmesiyle çıkması bir olan güzel oyuncu Burcu Kara, henüz yeni bir projesi olmadığını söyledi.

Zeynep Beşerler

zeynep2

Maaile alışverişe çıkan Zeynep Beşerler, bir yıl önce evlenen kız kardeşi Derya ile Birol Namoğlu’na çocuk yapmak için acele etmemeleri konusunda tavsiyede bulundu: “Evliliğin tadını çıkarsınlar, ne gerek var hemen çocuk yapmaya… Gezsinler bol bol, zaten sonra mecburen evde oturacaklar”

Yasemin Allen

yasemin

Başarılı oyuncu geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Alışveriş yapan ve sonrasında sinemaya giren Allen, sade tarzıyla göz doldurdu.

Ebru Şallı

ebru

Ünlü manken Ebru Şallı, önceki gün İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı. Çocukları Beren ve Pars AVM’de bulunan oyun salonunda oyun oynarken, Şallı’da kısa bir alışveriş turu attı.

Reyhan Karaca

reyhankaraca

Alışveriş merkezinde görüntülenen Reyhan Karaca, spor giyim tarzıyla objektiflere poz verdi.

Son güncelleme: 16:57 - 11.11.2016