Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü isimlerin bayram adresleri
Ünlü isimlerin bayram adresleri
Türkiye'nin ünlü isimleri 9 günlük tatili fırsat bildi ve harekete geçti.
Emre ÇEVİK
Magazin 2 Temmuz 2016 - 07:57

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala İstanbul boşaldı. Bayramı fırsat bilen sosyetenin tanınmış isimleri yurt dışını ve Ege sahillerini tercih ettiler.

Etel-Robert Baler

İSKOÇYA’YA GİTTİLER

Sosyetenin tanınmış çifti, Robert – Etel Baler, bayram tatillerini ege sahilleri yerine İskoçya'da tatil yapmayı tercih ettiler. Çift, çocuklarını da yanlarına aldılar.

dilekbirgen

İSTANBUL SEZONUNU KAPATTI

Bodrum Catamaran Club'ın sahibi Mehmet Birgen'in eşi Dilek Birgen, kızı Maya ve oğlu Alp ile birlikte Bodrum'da bulunan eşi Mehmet Birgen'in yanına gittiler. Dilek Birgen,”İstanbul sezonunu kaptık. Okullar açılana kadar Bodrum'dayız” dedi.

Songül Öden

NEW YORK YOLCUSU

Güzel oyuncu Songül Öden, önceki gün New York'a gitti. Havaalanında objektiflere takılan Öden, “Bayram tatili için mi gidiyorsunuz New York'a “ sorusuna “Hayır Okul için gidiyorum. Bir müddet orada kalacağım” diyerek kendisine gelen başka soruları yanıtsız bıraktı.

deryabaykal

2 GÜN İÇİN 2 BAVUL

Usta oyuncu Derya Baykal, önceki gün Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi. 2 Günlük bir iş seyahati için Floransa’ya uçacağını belirten Derya Baykal, 2 gün için 2 bavulla seyahat ediyor olması ise görenleri şaşırttı.

zehracilingiroglu

BABA-KIZ BAŞ BAŞA

Zehra Çilingiroğlu ve babası Kaya Çilingiroğlu, önceki gün Bebek Lucca'da görüntülendi. Tatilin keyini İstanbul'da baş başa geçiren baba kız, selfie çekerken objektiflere yansıdı. Zehra'nın siyahlar içinde ki ve cesur kıyafeti ise dikkatlerden kaçmadı