Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü modellerin milyon dolarlık lüks evleri
Ünlü modellerin milyon dolarlık lüks evleri
Yaşamları ve hayat tarzlarıyla özenilen dünyaca ünlü top modellerin lüks malikaneleri...
Magazin 26 Mayıs 2016 - 14:17

Dünyanın en ünlü modelleri kazançları ve lüks yaşamlarıyla dudak ısırtıyor. Hatta bazılarına yaş almaları daha avantaj sağladı bile… Olgun halleriyle genç modellere taş çıkarıyorlar.

Tartışmasız en çok kazanan listesinde başı çeken Victoria’s Secret meleği 35 yaşındaki Gisele Bundchen, kariyerinin zirvesindeki günleri yaşıyor. Gelir düzeyi diğer meslektaşlarına göre bir hayli yüksek olan Bundchen, 50 milyon dolarlık bir evde yaşıyor.

gisele

Gisele Bundchen: Dünyanın en çok kazanan mankenlerinden biri olan Victoria’s Secret mankeni Gisele Bundchen’in evinin değeri 50 milyon dolar… Gisele ve eşi Tom Brady 'nin Los Angeles'ta bulunan evlerinde 6 yatak odası, bir gurme mutfak, kütüphane, spor salonu, büyük bir havuz bulunuyor.

adriana

Adriana Lima: Dünyanın en zengin insanlarının yaşadığı Miami'de bulunan Indian Creek adasındaki 40 adet güzel yalıdan birinde oturuyordu. Eşi Marko Jaric’den ayrılan Adriana Lima’nın lüks evinin değeri 9 milyon dolar…

naomi

Naomi Campell: Naomi Campbell'ın milyarder iş adamı sevgilisi Vladislav Doronin, süper model için bu şahane evi yaptırmıştı. Ancak bu ev bile, Campell’ın onu terk etmemesi için yeterli olmadı.

cindy

Cindy Crawford: Meksika'nın Baja yarımadasının güney tarafında harika bir evde eşi Rande Gerber ve iki çocuğuyla yaşayan ünlü modelin evi ünlü Ralph Lauren marka mobilyalarla döşenmiş. Evin ön tarafında da plaja bakan harika bir havuz bulunuyor.

heidiclum

Heidi Clum: Dünyaca ünlü modelin 2014 yılında satışa çıkardığı güzel evinin değeri 25 milyon dolar… 1999'da inşa edilen ev, 8 yatak odası, 10 banyo, bir sinema salonu, devasa bir havuz ve yapay bir göle de sahip.

Son güncelleme: 16:09 - 26.05.2016