Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü sanatçılar Antalya, Kıbrıs ve Bodrum’da sahne alacak
Ünlü sanatçılar Antalya, Kıbrıs ve Bodrum’da sahne alacak
Dokuz günlük Ramazan Bayramı tatili sadece otel sahiplerini değil aynı zamanda bu özel günlerde sahne alan sanatçıları da sevindirdi.
Magazin 28 Haziran 2016 - 09:31

Doluluk oranlarını artıran oteller, bayram sahnelerini önemli sanatçılara açıyorlar. Kıbrıs ve Antalya ünlü isimler konusunda öne çıkıyor.

ANTALYA

Antalya'da Rixos Sungate Hotel Beldibi misafirlerine iki program sunuyor. Otelde bayramın ilk günü Türk sanat müziğinin ‘Diva'sı Bülent Ersoy, üçüncü günü ise Candan Erçetin sahne alacak.

bulent-ersoy-sli

Antalya Side'de yer alan Starlight Resort Hotel'de bayramın ilk günü Fatih Ürek, ikinci günü İlhan Şeşen, üçüncü günü ise Funda Arar unutulmaz konserler verecek.

candan-ercetin-sli

Sueno Hotels Deluxe Belek bayramın ilk akşamında Ebru Gündeş'i, ikinci günü Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası'nı ve bayramın son günü ise Sibel Can'ı misafirleriyle buluşturacak.

BODRUM’DA GÜLŞEN RÜZGARI

Bodrum'da Türkbükü'nde ikinci sezonunu yaşayan Sahne İstanbul, bayram süresince yıldızlar geçidi yaşatacak.

gulsen-sli

Sahne İstanbul Türkbükü'nde 5 Temmuz bayramın birinci günü Gülşen, 6 Temmuz bayramın ikinci günü Fatih Ürek ve 7 Temmuz bayramın üçüncü günü ise Demet Akalın sevenleriyle buluşacak.

demet-akalin-sli

BAYRAMDA KIBRIS

Kıbrıs ünlülerin akınına uğrayacak. Merit Lefkoşa Hotel & Casino, 6 Temmuz ve 7 Temmuz akşamı Ferhat Göçer'i ağırlayacak.

ferhat-gocer-sli

The Savoy Ottoman Palace, Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde Funda Arar'ı ağırlıyor.

funda-arar-sli

Arar, son albümü ‘Hoşgeldin'in sevilen şarkılarının yanı sıra geçmişten günümüze hafızalardan silinmeyecek eserlerini de seslendirecek. Girne Skull King Oscar Hotel, bayramda Linet ve Fatih Ürek konserlerine ev sahipliği yapacak.

fatih-urek-sli

Merit Park Hotel'de bayramın ilk günü Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun birlikte sahne alacak. Aynı gece Merit Royal Hotel, Merit Crystal Cove Hotel ve Merit Royal Premium Hotel ortak etkinliğinde Alişan, Kıbrıs'taki hayranlarıyla bir araya gelecek.

AJDA PEKKAN KIBRIS’TA SAHNE ALACAK

Üçüncü gün olan 7 Temmuz'da Kıbrıs, ‘Süperstar' Ajda Pekkan'ı ağırlayacak. Merit Royal Hotel, Merit Crystal Cove Hotel ve Merit Royal Premium Hotel organizasyonunda sahne alacak olan Pekkan, müzik ziyafeti verecek.

ajda-sli

Merit Park Hotel, 8 Temmuz'da ünlü ikili Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün performanslarına sahne olacak. Merit Crystal Cove Hotel'de Cenk Eren, 9 Temmuz'da da Merit Park Hotel'de Soner Olgun hayranlarıyla bir araya gelecek. Kıbrıs Cratos Premium Hotel'de bayramın ilk günü Volkan Konak, ikinci günü Sibel Can ve son günü ise Serdar Ortaç sahne alacak.