Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım’dan şehirler arası otobüste konser
Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım’dan şehirler arası otobüste konser
Bodrum’dan İstanbul'a otobüs ile dönen şarkıcı Yeşim Salkım muavinlik yaptı. Eline anons mikrofonunu alan Salkım, otobüste mini bir konser verdi.
Magazin 7 Eylül 2017 - 15:02

Bodrum’daki konserinin ardından İstanbul’a otobüsle dönen Yeşim Salkım, eline otobüsün anons mikrofonunu alarak şarkı söyledi. Otobüs kaptanı Yeşim Salkım’ı anons ederek “Değerli konuklarımız, aracımızda canlı müzik dinlemek ister misiniz? Güçlü bir sesi olan, halk tarafından sevilen, çok değerli bir sanatçımız otobüsümüzde yolculuk ediyor. Kendisini ön tarafa davet ediyorum. Karşınızda Yeşim Salkım” dedi.
Otobüste yolculuk eden vatandaşların çığlıkları ve alkışları arasında kaptanın yanına gelen Yeşim Salkım, “Yolculuk bir an önce bitsin de evimize dönelim. Kısa bir şarkı söyleyeyim. Sonra bol bol sohbet ederiz” ifadelerini kullandı.
yesimsalkim
SABAHA KADAR ŞARKI SÖYLEDİ
Mikrofonu eline alan Yeşim Salkım, yolculuk boyunca şarkılar söyleyip, vatandaşlar ile bol bol sohbet etti. Gece yolculuk devam ederken vatandaşlar bir anda alkış tutup Yeşil Salkım'ın tekrar şarkı söylemesini istedi. Salkım, yolcuları kırmayarak sabaha kadar otobüste şarkı söyleyip, vatandaşlarla sohbet etti.

(İHA)

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.