Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlüler Karşıyaka’nın Filizleri için bir araya geldi
Ünlüler Karşıyaka’nın Filizleri için bir araya geldi
İzmir Karşıyaka Belediyesi'nin başlattığı, öğrencilere burs sağlayan Karşıyaka'nın Filizleri projesi için ünlüler de kolları sıvadı.
Magazin 1 Şubat 2016 - 09:33

Eser Akgül-eakgul@sozcu.com.tr

Karşıyaka’da, ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine burs sağlayan, Karşıyaka’nın Filizleri projesinin daha çok duyurulması için bir tanıtım filmi çekildi. Filmde; Altan Gördüm, Cem Yılmaz, Arda Turan, Hadise, Serdar Ortaç gibi ünlü isimler, projeye dikkat çekmek için bir araya geldi.

Geçtiğimiz cumartesi günü Karşıyaka Best Western Premier Otel’de gerçekleştirilen gala ile Karşıyaka’nın Filizleri tanıtım filmi gösterildi. Avrupa'nın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi seçilen Karşıyaka’nın Filizleri için çekilen film büyük beğeni topladı. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, sanat ve spor camiasından projeye destek olan ünlü isimlere, iş adamlarına, siyasilere teşekkürlerini sundu ve geceye katılanlara plaket verdi.

Karşıyaka’nın Filizleri projesinde her şey, apartman sakinlerinin bir araya gelerek ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine maddi destek sağlamalarıyla başlıyor. Zamanla esnaf, taksi durakları hatta taşeron işçiler arasında da yaygınlaşan uygulamanın tüm Türkiye’ye yayılması isteniyor.

TANITIM FİLMİNDE KİMLER VAR?

Cem Yılmaz, Sıla, Serdar Ortaç, Cemal Hünal, Burçin Terzioğlu, Arda Turan, Derya Köroğlu, Selçuk Yöntem, Ceyhun Fersoy, Metin Uca, Ufuk Sarıca ve Pınar Karşıyaka, Necmi Yapıcı, Levent Üzümcü, Altan Gördüm, Zuhal Olcay, Evrim Alasya, Alp Kırşan, Volkan Konak, Zahide Yetiş, Neslihan Yeldan, Emre Kınay, Seray Sever, Altay, Sunay Akın, Haluk Bilginer, Engin Altan Düzyatan, Sumru Yavrucuk, Gupse Özay, Ali Poyrazoğlu, Hadise ve Müjdat Gezen.

 

Son güncelleme: 09:37 - 01.02.2016