Reklamsız Sözcü

Ünlüler ödüllerini aldı

Kuruçeşme Suada’da önceki gece düzenlenen bir organizasyonda sanat, medya ve iş dünyasının önde gelen isimleri ağırlandı.
Mustafa DERYAHAN
06:062 Haziran 2016
Ünlüler ödüllerini aldı
Kuruçeşme Suada’da önceki gece düzenlenen bir organizasyonda sanat, medya ve iş dünyasının önde gelen isimleri ağırlandı.

Kuruçeşme Suada'da önceki gece düzenlenen bir organizasyonda sanat, medya ve iş dünyasının önde gelen isimleri ağırlandı. ‘Quality of Magazine' adlı derginin yedinci yaşının kutlandığı ve ödül töreninin yapıldığı organizasyona Bülent Ersoy, Orhan Gencebay-Sevim Emre, Hande Yener, Haldun Dormen gibi pek çok isim katıldı.

44

Hande Yener ve Bülent Ersoy dikkatleri üzerlerinde toplayan kıyafetleriyle adlarından gece boyunca söz ettirdi.

4746

Müziğinden çok özel hayatıyla gündeme gelen şarkıcı Linet'e Fransız nişanlısı Laurent Zalmonovic'in armağan ettiği yüzük göz kamaştırdı.

45

Suada'ya eşi Didem Petekkaya ile birlikte gelen oyuncu Erkan Petekkaya neşeli halleriyle organizasyona damga vurdu. Şarkıcı Ferman Toprak ve eşi Hilal Öztürk'le karşılaşan çift basına birlikte poz verdi. Toprak ve Petekkaya'nın samimi pozu davetlilere neşeli anlar yaşattı.

43

Erkan Petekkaya davet çıkışında Kuruçeşme'deki manava giderek basın mensupları eşliğinde meyve alışverişi yaptı.

37

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' adlı dizide başrolleri paylaşan Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır davet boyunca birbirinden ayrılmadı, Rol aldıkları proje, ‘En İyi Kadın Oyuncu, ‘En İyi Erkek Oyuncu' ve ‘En İyi Dizi' ödülünü alan çift, ayrıldıklarına dair söylentilere de son noktayı koydu.

31

İkili davetten ayrılırken oyuncu Aydan Şener'le aynı tekneye bindi.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp