Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlüler sokakta!
Ünlüler sokakta!
Ünlüleri sokakta yakaladık! Bakalım neler yapmışlar!
Magazin 9 Kasım 2016 - 18:11

Magazin gündeminin ünlü isimlerini sokakta görüntüledik! Kimi spor yaparken, kimi alışverişte, kimi de gece gezmesinde Sözcü kameralarına yakalandı.

SOKAĞIN ÜNLÜ İSİMLERİ

sener

Geliri mülteci ailelerine bağışlanacak ‘Nereye Gitti Bütün Çiçekler’ oyununun prömiyerine Şener Şen de göründü. Günlük yaşamında kameralardan uzak duran Şen’in şu sıralar sık görüntülenmesi dikkat çekti.

tuba

Tuba Ünsal, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Spor yapan Ünsal’ın ‘nasip’ yazılı tişörtü dikkat çekti.

merve

“Survivor” yarışmasıyla tanıdığımız Merve Oflaz, önceki gün Bebek’te görüntülendi. “Neden beni çekiyorsunuz? Eskiden çekmezdiniz” diye muhabirlere takılan Oflaz’a,”Siz de artık ünlüsünüz” cevabı gelince kahkahayı patlattı.

handeataizi

Hande Ataizi geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda alışveriş yaparken görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde spor yaparken belini inciten Ataizi, bel ağrısı yaşadığını söyledi ve hızlı adımlarla uzaklaştı.

hakan

Hayat Sevince Güzel dizisinde beraber rol aldığı Ali Erkazan’la Erkazan’ın sevgilisi Çağlar Kılıç yüzünden sorun yaşayan Hakan Meriçler, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Meriçler, gazetecilerin sorularına fırsat vermeden “acelem var” diyerek hızla uzaklaştı.

ivana

‘İşte Benim Stilim’in yeni sezon jüri koltuğunda yer alacak olan İvana Sert, program başlamadan önce arkadaşlarıyla Nişantaşı’nda buluştu.

Son güncelleme: 11:28 - 10.11.2016