Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlüler tepkisiz kalmadı!
Ünlüler tepkisiz kalmadı!
Terör saldırısı sonrasında ünlüler acılarını sosyal medya hesaplarında paylaştı
Magazin 8 Haziran 2016 - 00:51

İstanbul Vezneciler'de dün yaşanan terör olayı sonrasında pek çok ünlü isim sosyal medya hesaplarında duygularını dile getirdi. Hayatını kaybedenlere rahmet dileyen tanınmış isimler, sanatçı duyarlılıklarını bir kez daha ortaya koydu…

56

Ceyhun Yılmaz
Istanbul Vezneciler'de polise saldırı haberi. “Yine gönlüm hoş değil” Ülke yine cenaze evi! Ne ölmeyi hak ediyoruz ne kalmayı!

44

Murat Boz
Vezneciler'deki terör saldırısında hayatını kaybeden şehit polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet sevenlerine sabırlar diliyorum.

60

Akasya Aslıtürkmen
4 aylık hamileyim. “Anne olmayan yarımdır” diyor. Sabah yine bomba patlıyor. Ben diğer yarıyı iade edemeyeceğim için endişeleniyorum.

42

Oktay Kaynarca
Sarılmış mıdır çocuklarına acaba, bu sabah işlerine giderken o iğrenç saldırıda hayatını kaybedenler ve patlama anında akıllarına gelecek vakit bulmuşlar mıdır, benden sonra aileme ne olacak diye, telaş etmeye mesela?…. Hayatını kaybedenlerin mekânları cennet olacaktır da o hayatları alanların ki ne olacak bilmezler mi? Sevgi… Haine, cahile, kötüye, bölücüye, inat sevgi kurtaracak dünyayı ve bir insanı sevmekle başlayacak her şey…

49

Fırat Tanış
#Vezneciler de düzenlenen saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan Rahmet, ailelerine sabır diliyorum.

46

Levent Üzümcü
Lanet olsun!

37

Yonca Evcimik
Veznecilerdeki hain bombalı saldırıda hayatını kaybeden insanlarımıza Allahtan rahmet diliyorum. #terörelanetolsun

38

Tuğba Özay
Ve yine yüreğimiz yangın yeri … Bir huzur verilmiyor canım ülkeme… İstanbul Vezneciler'de yaşanan patlama sonrası yaşamını yitiren vatandaşlarımız için çok üzgünüm… Neden bu anlamsız ölümler… Ne için ..?! Sadece öfkeleniyor, üzülüyor ama hiçbir şey yapamıyoruz… Ve maalesef ki alışıyor, alıştırılıyoruz tüm ölümlere… Yaralılarımıza acil şifa dilerken, şehit düşen polis ve vatandaşlarımıza rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum.

53

Emine Ün
Terör saldırısı sonucu hayatını kaybeden 7 polis ve 4 vatandaşımıza bu mübarek günde Allah'tan rahmet, ailelerine sabır ve baş sağlığı diliyorum… Çok çok üzgünüm… Mübarek Ramazan ayında masumları öldüren insanları Allah'a havale ediyorum…

39

Suzan Kardeş
Terör mübarek ramazan da durmadı LANET OLSUN…

59

Ayşenil Şamlıoğlu
Ramazan ayındayız ve bu acıyı yaşıyoruz, ölenlere Allah'tan rahmet ailelerine sabır diliyorum, başımız sağ olsun…

50

Emre Aydın
Şehit polislerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Yazık…

43

Murat Şeker
#Vezneciler Teröre lanet olsun! Eskiden şehir isimleriyle belirtirdik ölümlü terör saldırılarını. Şimdi o kadar çoğaldı ki semt isimleriyle belirtiyoruz. #Vezneciler Yazık.

54

Emel Çölgeçen
Lanetliyorum daha ne kadar can yakacaksınız… Çok acı çok… Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet ailelerine sabır dilerim.