Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlüler yelken bastı
Ünlüler yelken bastı
Yelken sporu hakkında farkındalık yaratmak amacıyla uzun yıllardır düzenlenen Famous Cup, her sene olduğu gibi yine pek çok tanınmış ismi ağırlıyor.
Magazin 21 Eylül 2016 - 02:02

Yelken sporu hakkında farkındalık yaratmak amacıyla uzun yıllardır düzenlenen Famous Cup, her sene olduğu gibi yine pek çok tanınmış ismi ağırlıyor. Bu isimler arasında yer alan oyuncu Ersin Korkut ve şarkıcı Yonca Evcimik gibi isimlerin heyecanı, basına verdikleri pozlara da yansıyor.

7

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü ve Milta Bodrum Marina tarafından Vodafon Red'in katkılarıyla bu yıl 11'incisi düzenlenen ‘Famous Cup' yelken yarışları, 24-25 Eylül tarihlerinde düzenlenecek. Yelken sporuna duyulan ilginin artmasının amaçlandığı etkinliğe Mehmet Aslantuğ, Gani Müjde, Tayanç Ayaydın, Billur Kalkavan, Pascal Nouma, Ersin Korkut, Büşra Pekin, Yonca Evcimik, Zeynep Beşerler ve Burak Hakkı gibi ünlü isimler katılacak. Organizasyon, 25 Eylül'de Marina Yat Kulüp Jazz Bar'da düzenlenecek ödül töreniyle sona erecek.

5