Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlülerden Cumhuriyet Bayramı mesajı
Ünlülerden Cumhuriyet Bayramı mesajı
Ünlüler, Cumhuriyet'in 93. yılını coşkuyla kutladı.
Magazin 29 Ekim 2016 - 13:23

Cumhuriyet'in 93. yıldönümü bugün tüm yurtta kutlanırken, sanatçılar da sosyal medya hesaplarından Cumhuriyet Bayramı için kutlama mesajları yayınlayarak ve düşüncelerini takipçileriyle paylaştılar. İşte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı sosyal medya hesaplarındna kutlayan ünlü isimlerin mesajları…

Oktay Kaynarca: Sonsuza kadar Türkiye Cumhuriyeti sevdamız bitmez…

Serenay Sarıkaya: Cumhuriyet hürriyet demek, Cumhuriyet özgürce yaşamak, Uygarlığa, çağdaşlığa Durmadan yılmadan koşmak demek.

Ahu Yağtu: Vatanımız ailemiz cumhuriyetimiz! Sahip çıkalım gelecek nesillere aktaralım.

Cem Yılmaz: Memleketimi, insanımi seviyorum. Yarıni bayram yapan herkesin ruhu şad olsun. Yarınları bayram yapacaklara ilham olsun #Cumhuriyet93Yasında

Hadise: En büyük bayramdır! Kutlu olsun! #MustafaKemalATATÜRK Ne Mutlu Türk’üm Diyene!

Şahan Gökbakar: Senin sesinden olsun bayram mesajı Büyük Atatürk. Her ne olursa olsun, senin bu millet için yaptıklarını hiçbir zaman unutmayacağız. Aynen dilediğin gibi bu CUMHURİYET ebediyete kadar devam edecek… 29 Ekim CUMHURİYET BAYRAMI Kutlu Olsun!
sahan-gokbakar-sli-1
Alina Boz: Herkesin fikrine değer vermektir Cumhuriyet. Senden olmayanı da sevmektir. Aynı düşünmeyenide bilmektir. “ Buyur sende söyle kardeşim ” diyebilmektir Cumhuriyet. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.

Seren Serengil: O herzaman en büyük Türk ve Türklerin ATA sı olarak kalacaktır… Gün geçtikçe gelişmiş ülke liderlerinin Atatürk “e olan hayranlığını ve bunu dile getirmelerini “en büyük lider” olarak gösterme sebeplerini daha da iyi anlıyorsun, onlar bunu kabul edebildikleri için “gelişmiş” ülkelerin liderleri olabilmişler, onu anlayabilen ve takdir edebilen adı üstünde “gelişmiş”tir zaten.. Cumhuriyetimizin 93. Yılında bir Atatürk evladı olarak onu minnetle anıyorum dünü yarattığı bugünü bize miras bıraktığı için. . Bir daha tekrarı olamayacak ve yeri asla doldurulamayacak bu eşsiz insanın ülkesinin çocuğu olmaktan gurur duyuyorum ne mutlu Türküm diyene.
seren