Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlülerden mesaj var!
Ünlülerden mesaj var!
Ülke olarak zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde yaklaşan Şeker Bayramı için ünlülerin düşüncelerini sorduk.
Edda SÖNMEZ
Magazin 1 Temmuz 2016 - 00:50

Ülke olarak zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde yaklaşan Şeker Bayramı için ünlülerin düşüncelerini sorduk. Sanat dünyasının sevilen isimleri ŞIK aracılığıyla insanları birbirine biraz daha yakınlaştıran bayram için iyi dileklerini dile getirdi…

41

Fatma Girik

Bu ülkede patlamalar yaşanıyorken ve terör varken insanların bayramını kutlamaya hiç dilim varmıyor. İnsanın içi yanarken, dili “Bayramınız kutlu olsun” diyemez ki…

40

Doğukan Manço

Ülkemizin zor günler yaşadığı bu dönemde yaraları sarmak için herkesin bir arada olacağı, ailecek sağlıkla gidip, sağlıkla evine döneceği umutlu, huzurlu bir bayram dilerim.

38

Ferhat Göçer

Bu bayram biraz daha eksiğiz… Bu bayram yüreklerimizde, sevinç yerine buruk bir acı… Dualarımızda huzurlu bir Türkiye… Ve her şeye rağmen, mutlu bayramların özlemiyle kutlu bayramlar hepimize…

37

Açelya Topaloğlu

Barış içinde, huzurlu ve mutlu, en önemlisi birlik içinde olduğumuz bayramlar yaşayabilmek umuduyla büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim;  hepimize iyi bayramlar.

42

Nebahat Çehre

Eski bayramların özünde sevgi vardı. Sevdiklerimize sevgiyle sarılırdık. Dostlara, hatta tanımadıklarımızla da coşkuyla bayramlaşırdık. Gece başucumuzda yeni giysilerimizle uyurduk. Koca bir aile, dostlar, sofralar sevgiyle anlatılan anıları masal gibi dinlerdik. Eller öpülür, verilen şekerler, paralarla lunaparka gidilirdi. Ayrışmanın ne olduğunu bilmediğimiz, dayanışmayı, paylaşmayı bildiğimiz bayramları, huzuru, barışı, sevgiyi özlüyorum. Herkesi sevgiyle kucaklar, şeker gibi bir bayram dilerim.

39

Faik Öztürk

Bir ramazan ayını daha hayırlısıyla geride bıraktık. Şu mübarek günlerde ülkemizi kana bulayan terörü lanetliyorum. Bayramın herkes için barış ve huzur içinde geçmesini diliyorum. Güzel ülkemizde terörün son bulması için dua ediyorum.

43

Safiye Soyman

Faik Bey ile ben, herkese sağlıklı, huzurlu ve bereketli nice bayramlar diliyoruz. Terör saldırılarında hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza rahmet, kederli ailelerine de sabır diliyorum.

36

Irmak Ünal

Tek dileğim annelerimizin, babalarımızın çocukluğundaki bayram coşkusu ve heyecanıyla uyandığı o günlerin enerjisini tekrar yakalamak… Bu yüzden dileğim; din, dil, ırk ayrımının olmadığı, birlik ve beraberliğin sağlandığı, huzur dolu günlere ulaşmak. Ülkem ve tüm dünya için dileğim daha çok sevgi ve daha çok ışık. Hepsi bu!

35

Erhan Yazıcıoğlu

Dünya çıldırmış! Biz deliye her gün bayram misali her şeyi yaşanmamış gibi, çabuk unutup, yaralarımızı saracak zaman bulamadan, yenilerini ekleyerek laylaylom yaşayalım! Bundan iyisi Şam'da kayısı… İyi bayramlar…