Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlülerden Ramazan Bayramı paylaşımları
Ünlülerden Ramazan Bayramı paylaşımları
Ünlü isimlerin Ramazan Bayramı mesajları..
Magazin 5 Temmuz 2016 - 11:19

Her anını sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmeyen ünlüler, Ramazan Bayramını da es geçmedi. Kimisi evinde ailesiyle, kimisi tatilde keyifte… İşte ünlü isimlerin Ramazan Bayramı mesajları…

Ceyda Düvenci
Yuvanızda sevdiklerinizle sağlıklı, mutlu, sevgi dolu, bereketli, eğlenceli bayramlarınız olsun…

İbrahim Tatlıses
Ayın Sultan’ı Ramazan Ayı’nı geride bıraktık. Yüce Allah’ım seneye de sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşAllah… Tüm İslam Âlemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutlar, bu bayramın; acıların son bulacağı, kardeşçe ve huzurla yaşayacağımız günlere vesile olmasını dilerim.

ibo

Özge Ulusoy
Tüm dünyaya ve guzel ulkemize barış ve huzur getirmesi dileğiyle hepimize hayırlı mutlu iyi bayramlar dilerim.

Demet Kutluay
Sağlıklı,mutlu, huzurlu, neşe dolu bayramlarımız olsun inşallah. Herkese iyi bayramlar. sevgiyle kalın.

Atilla Taş
Kar yağmur,gece gündüz,yaz kış demeden yanımda olan  siz candostlarımın bayramını kutlar, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar dilerim.

Deniz Akkaya
Yağmur yağıyor bayram günü…bereket….bizde kızımla sessizce yağmur damlalarini dinliyoruz… Herkesin bayramını Ayşe ile birlikte kutluyoruz.
denizakkaya
İrem Derici

Heeey! musmutlu bayramlar!  Herkese hoşgörülü olun, sevdiklerinize deli gibi sarılın bugün, yarın ve ebediyete intikal edene kadar.

Çağla Şıkel
Geldi gözümün bebekleri, geldi benim hayatımın en güzel renkleri, geldi benim bayramım…Geldi benim oğlanlarım… İşte şimdi hayat bambaşka güzel . Zaten güzel ama böyle daha güzel ennn güzell oyyy…Herkese sevdikleriyle mutlu sağlıklı bayramlar dilerimmm. Sevgiler.

Buse Terim
Her bayram olduğu gibi bu bayramda soframız kurulur, eller öpülür, bayramlaşılır. Herkese sevdikleriyle mutlu bayramlar olsun.