Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlülerin prodüktöründen yeni albüm
Ünlülerin prodüktöründen yeni albüm
Aranjör ve prodüktör Volkan Yırtıcı 2. stüdyo albümünü yayınladı.
Magazin 25 Şubat 2016 - 16:03

TNK, Zakkum, Nükleer Başlıklı Kız gibi pek çok önemli sanatçı ve grubun prodüktörlüğünü ve aranjörlüğünü yapan Volkan Yırtıcı'nın ikinci albümü ‘Düşün’ 3 Adım Müzik etiketi ile müzikseverlerle buluşuyor.

Volkan Yırtıcı Foto: Bülten

10 şarkıdan oluşan, beste ve düzenlemeleri Volkan Yırtıcı’ya, sözleri Berna Güzey’e ait olan albüm, ağırlıklı olarak rock tarzında ve gitar performansları ön planda tutulmuş.

Ferman Akgül’ün bir şarkıda konuk olduğu albümde en çok titizlenilen konu, klişelerden kaçınmak olmuş. “Düşün’, herhangi bir yaş grubu, kişi, kitle kaygısı gütmeden, içinde herkes için bir şeyler saklı, keşfedilmeyi bekleyen bir çalışma.

Albümün ilk klibi Gülenler Ağlayanlar şarkısına Don Kişot Yapım tarafından Dilek Keser ve Ulaş Güneş Kaçargil yönetmenliğinde iki gün süren bir çalışma sonunda Tekirdağ(Kumbağ), Çanakkale(Gelibolu, Geyikli, Üvecik, Yeniköy) bölgelerinde çekildi…