Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlülerin sosyal medyada ‘Babalar Günü’ kutlaması
Ünlülerin sosyal medyada ‘Babalar Günü’ kutlaması
Sosyal medya bugün babaların fotoğraflarıyla renklendi! Ünlü isimler de 'Babalar Günü'nü sosyal medyadan fotoğraflar paylaşarak kutladı!
Burcu ÖZEN
Magazin 19 Haziran 2016 - 10:03

Her yıl Haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü için, tüm çocuklar harekete geçti. Babasına sürpriz yapan herkes, sosyal medya üzerinden de kutlamaktan geri kalmadı.

Ünlü isimler de babalarıyla çocukluk fotoğraflarını paylaşarak, iyi dileklerde bulundular.

sinem-kobal-ic

Sinem Kobal: Geride bıraktığımız aylarda Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine giren Sinem Kobal, babasıyla çekilmiş yıllar öncesine ait bir fotoğrafı, “Babam myhero( kahramanım)” hashtagiyle paylaşmış.

ırmak

Irmak Ünal: Evet dünya canavarlarla dolu ama ben hayatta kalıcak donanıma sahibim…. Sayende…. Seni seviyorum!

fazılsay

Fazıl Say: Babalar günümüz kutlu olsun. ( foto; Ankara 1979)

özlemyıldız

Özlem Yıldız: Başta canım babam olmak üzere tüm babaların BABALAR GÜNÜ kutlu olsun…

ibrahimkutluay

Demet Kutluay: İrem ve Ömer süper babalarını kutladılar. Herkesin babalar günü kutlu olsun.

ozgeulusoy

Özge Ulusoy: Aslan babam babalar gunun kutlu olsun…Allah basimizdan eksik etmesin hem seni hem annemi…Herkesin babalar gununu kutlar babasini annesini ozlemle ananlara sabir dilerim.

deryasensoy

Derya Şensoy: Canımm babamın ve tüm babaların babalar gününü kutlarım!!

hazar

Hazar Ergüçlü: Babalar günün kutlu olsun canım babammm

ebrupolat

Ebru Polat: Sen gelince aklıma 3 kelime gelir… “Merhamet, vicdan, dürüstlük” Herkese yardım edişin. Adaletin.. Yemek yerken durumu olmayan biri geçiyorsa “ebru yemeğini paylaş” deyişin… Deliliklerin.. Bir türlü büyüyemeyişin.. Dışarıdan sert ama yumuşacık kalbin.. İlk aşkım,,, benim İDOLüM, seni çok seviyorum. Tavşanın…. BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN….

esra

Esra Erol: Bu iki baba hayatimda ki en onemli varliklar seven, koruyan, saygi duyan, kiymet veren, kariyerime yon veren, yaslanabildigim iki guclu omuzum var benim #Allahahhamdolsun
Ikinizede asigim ve cok seviyorum #Babam ve #Esim rabbim basimdan eksik etmesin sizi #babalargünü kutlu olsun

ceydaduvenci

Ceyda Düvenci: Babamm….

silagencoğlu

Sıla Gençoğlu: Başımı omzuna yasladım, kötü günler geçti. #babalarınbabası #babalarvekızları #babakızaşkı

metinarolat

Metin Arolat: Babacım..Nasıl özledim..Keşke ölümleri, ayrılıkları bilmeseydik..Öğrenmeseydik..Babanıza sıkı sıkı sarılın…Babalar gününüz kutlu olsun..

ibrahimtatlises

İbrahim Tatlıses: Bu güzel günde tüm BABA’ların BABAlar gününü kutlarım. BABA bir evin direği ve bu kavrulan sıcaklarda hem evin DİRLİĞİDİR hem de evin GÖLGESİDİR… ALLAH hiç kimseyi direksiz ve gölgesiz bırakmasın, AMİN…

serenserengil

Seren Serengil: Babalar çocuklarının geleceğini düşünür… Onsuz olacakları günler için onları hayata hazırlar yarınını garanti ederler babalar çocuklarını gözden sakınırlar cebinde ne var ne yoksa hepsini gözünü kırpmadan onlar için harcarlar… Benim babam bugünümü düşünmüş, benim babam çocuklarından bir çöp istememiş hep vermiş hiç almamış çocuklarını sömürmemiş çocuklarının üstünden kendi hayatını kurmamış. Ne babalar var gördükçe babamın ne büyük adam olduğunu nasıl bir baba olduğunu daha iyi anlıyorum… Bugün ona bir hediye alamıyorum çok uzun yıllardır alamıyorum ve kutlayamıyorum çok uzun yıllardır göremiyorum onu ama çok özlüyorum ve çok seviyorum… Dedim ya baba demek sadece dünyaya getirtmek bir okul bitirtmek değildir. Baba dediğin senin arkanda; cebinde bir lira kalmasa bile her şeyini gözünü kırpmadan sana feda edebilendir… Ah baba senin gibi bir adam bulamadım ki karşına getirebileyim… O yüzden adam deyince aklıma tek gelensin. Seni seviyorum. Olsan da olmayan saçlarını yolsam… Babalar günün kutlu olsun.

ido

İdo Tatlıses: Sen benim yeryüzünde yaşayamayacağım en güzel oyunum, en güzel dansım, en güzel şarkım, en güzel resmim… Sen benim yeryüzü değil, öldüğümde bile tenime sinmiş kokum, gözlerime yansıyan ışığım..Sen benim çocukluğumsun, benim ilk heyecan yaşadığım mutluluksun, sen benim yaşlandığımda yüzüme düşen çizgiler, saçıma düşen aklarsın, sen benim cahilliğimsin, saçmalama sebebim, aptalca gülümsememsin. Sen benim özlemim, sinirim, nefretimsin. Sen benim sarılmaya utandığım, sarılınca kaçacakmışsın korkusu yaşadığım, sesini duymadığımda kaybetti sandığım, sen benim en iyi arkadaşım, en güzel asşkım, en öfkeli düşmanım, herşeyimsin…

bade

Bade İşçil: Canım babam en baba babam iyiki varsın bugün hayatta hep senin sayende ayakta durmayı öğrendim gücümü senden aldım en zor günümde yanımda oldun hep destek verdin ve bunun gibi bir çok şey…

tuba

Tuba Ünsal: Ben babamı çok erken kaybettim. Şahane bir babaydı, her gün özlüyorum onu… Mirgün hayatımıza girdiğinden beri biraz olsun nefes aldım, o kadar benziyorlar ki… Zaten kızlar babaya benzettiğine aşık olurmuş. Dünyanın en iyi babası, iyi ki iyi ki iyi ki birlikteyiz @mirguncabas . Babasız kızlar, sizleri de gözyaşlarınızdan öperim… Tüm babaların babalar günü kutlu olsun.

Son güncelleme: 14:34 - 19.06.2016