Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Üzerimden propaganda yaptırmam
Üzerimden propaganda yaptırmam
Murat Boz sosyal medyada kendi fotoğrafı üzerinden yürütülen kampanyalara ateş püskürdü.
Magazin 25 Ocak 2016 - 11:08

Burak Özçivit'le birlikte başrolünde oynadığı Kardeşim Benim filmiyle oyunculukta da iddialı olduğunu ispatlayan Murat Boz, şimdilerde bir hukuku mücadelesi yürütüyor. Sosyal medyada yer alan fotoğraflarını kendisinden izinsiz bir şekilde kullanarak yine kendisine ait olmayan sözlerle propaganda yapıldığını söyleyen Murat Boz, konuyla ilgili hukuki süreci başlattığını söyledi.

Foto: Magazin arşiv - Murat Boz

FOTOMONTAJLARA İNANMAYIN

Yapılanlara çok kızdığını söyleyen Murat Boz, şu sözlerle isyan etti. “Uzun süredir sosyal medyada aleyhimde bir takım propagandalar yapılıyor fotoğraflarım üzerinden. İnternet ortamından benim fotoğraflarımı elde ederek, fotomontaj yapılarak altına bir takım şeyler yazılıyor ve iftira atılıyor.

Buradan seven, sevmeyen herkese bu yapılan propagandaya inanmamalarını rica ediyorum. Benimle hiç alakası olmayan, bana ait olmayan sözler fotoğraflarımın altına yazılarak internet ortamında yayılıyor. İtibar etmeyin rica ediyorum. Bu kara propagandayı yapanlar hakkında da hukuksal tüm haklarımı başlattım.”

Son güncelleme: 14:32 - 25.01.2016