Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Val Kilmer kanser oldu iddiası
Val Kilmer kanser oldu iddiası
Ünlü oyuncu Val Kilmer'ın kansere yakalandığı iddia edildi.
Magazin 1 Kasım 2016 - 16:00

Kilmer’ın yakın arkadaşı olan Michael Douglas, 56 yaşındaki aktöre 6 yıl önce kanser teşhisi konulduğunu söyledi. Theatre Royal Drury Lane'de bir söyleşiye katılan Michael Douglas, “Val mükemmel biri ve onun için şu ara iyi gitmeyen bir şeyler var. Bu yüzden son zamanlarda Val'ın sesini duymuyorsunuz. Dualarım onunla” şeklinde konuştu.

KILMER YALANLAMIŞTI

Geçtiğimiz yıl gırtlağındaki kanama nedeniyle tedavi olan ABD’li oyuncu, kanser olduğu iddialarını yalanlamıştı. Kilmer, Facebook sayfasında yer alan açıklamasında, “Çok iyiyim arkadaşlar. Sevginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Mükemmel zaman geçiriyorum. Kansere yakalanmayacağımı ya da tümör çıkmayacağını düşünüyorum” ifadelerini kullanmıştı. Kilmer, kansere yakalandığını reddetse de 4 ay sonra boğazında trakeostomi tüpüyle görüntülenmişti. Kilmer sosyal medya hesabından bu iddiaları yalanlamış ve bir komplikasyon nedeniyle hastanede yatmak zorunda kaldığını belirtmişti.