Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Val Mercado, Kylie’nin sevgilisini kaptı!
Val Mercado, Kylie’nin sevgilisini kaptı!
Val Mercado, Kylie Jenner'in sevgilisi rap yıldızı Tyga'yla birlikte...
Burcu ÖZEN
Magazin 25 Ocak 2016 - 08:45

Dolgun kalçalar, kusursuz fizik ve hep gündemde kalma yeteneği… Kardashian’ların küçük gözdesi Kylie Jenner, sevgilisini genç model Val Mercado'ya  kaptırdı.

Kim Kardashian'ın kardeşi Kylie Jenner'a benzerliğiyle dikkat çeken, 23 yaşındaki model Val Mercado'nun, Jenner'ın eski sevgilisi rap yıldızı Tyga ile beraber olduğu ortaya çıktı. Haberin yayılmasının ardından Miami'de bir bikini markasının tanıtımı için objektif karşısına geçen Mercado, cesur pozlarıyla, kusursuz fiziğini sergiledi.

 

KYLİE’YE YENİ YILDA YÜZÜK ALMIŞTI

Tyga'nın Kylie Jenner'e hediyesi yüzük

Partiden sonraki gün, Kylie Jenner pırlantasını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Tyga

İKİLİNİN KÖPEĞİ VAR

Kylie Jenner Snapchat'te sevgilisi Tyga ile birlikte aldıkları köpeği tanıştırmıştı. $50,000'lık yavru Rolly, Jenner’in sevenlerinden bolca yorum ve beğeni almıştı. Kylie'nin, 3 tane tazı cinsi köpeği var. İtalyan cinsi tazılarının adı Norman, Bambi, ve Sophia… Bu 4. yavru ise koleksiyonunun yeni parçası olsa gerek! Böylelikle 3 tazıdan sonra bir de İngiliz bulldog'a sahip oldu.

Kylie Jenner
Son güncelleme: 08:56 - 25.01.2016