Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatan Şaşmaz’ın eşi son noktayı koydu: Bildiğim tek şey…
Vatan Şaşmaz’ın eşi son noktayı koydu: Bildiğim tek şey…
Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı, cenaze boyunca metanetini korumuş ve soğukkanlı bir görüntü çizmişti. Vatan Şaşmaz'ın tabutu cami avlusunu terk ederken gözyaşlarına boğulan Yasemin Adalı, eşi vatan Şaşmaz'la ilgili yürek burkan açıklama ile herkesi hüzünlendirdi. İşte o açıklama...
Magazin 1 Eylül 2017 - 09:52

Eşi Vatan Şaşmaz'ın ölüm haberini ailesinin yanında Tarsus'ta öğrenen Yasemin Adalı apar topar İstanbul'a geri dönmüş ve 4 aylık hamile olduğu da ortaya çıkmıştı. Adalı eşi Vatan Şaşmaz’ın ardından yaptığı duygusal açıklama ile eşini ne kadar sevdiğini de gösterdi…

İŞTE YASEMİN ADALI ŞAŞMAZ’IN AÇIKLAMASI

“Sevgili eşim, bebeğimin babası, karakteri, güleryüzlülüğü, adamlığı, iyi kalpliliği, hiç bozmadığı çizgisiyle tüm Türkiye’nin ve hepinizin çok sevdiğini bildiğim; bir çoğunuzun mesai arkadaşlığı yaptığınız Vatan Şaşmaz’ın ardından hepinizin benden bir açıklama beklediğinin bilincindeyim.”

“Gerek konunun hassasiyeti, gerek yaşadığım tarifsiz acı ve hissettiklerim dolayısıyla söyleyecek çok fazla sözüm olamıyor malesef. Söyleyebileceğim ve bildiğim tek şey; en değerli varlığım eşim Vatan’ın, her zaman kalbimde, her zaman bizimle olacağıdır…”

“Öncelikle hepinize cenaze boyunca gösterdiğiniz anlayıştan dolayı çok teşekkür ederim. Bundan sonraki dönemde de, başta doğacak bebeğimiz, sonrasında ben, ailem, Safiye annem ve de Vatan’ın anısına olan saygınızdan ve sevginizden dolayı anlayışınızın devam etmesini diliyorum.”

“Yapılacak haberler ve yayınlanacak görüntülerin içerikleri ile ilgili gerekli hassasiyetin gösterilmesindeki tutumunuzu devam ettirmeniz,asılsız haberlere, dedikodulara prim vermemeniz, bu zor dönemde de bize verebileceğiniz en büyük destek olacaktır.”

Saygılarımla
Yasemin Şaşmaz


Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.