Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 3. bölümde neler olacak? Vatanım Sensin’de Tevfik’in ihaneti ortaya çıkacak mı?
Vatanım Sensin 3. bölümde neler olacak? Vatanım Sensin’de Tevfik’in ihaneti ortaya çıkacak mı?
Vatanım Sensin'in dün geceki bölümü yine dram ve heyecanı aynı anda yaşattı. Eve dönen Cevdet'e annesinin tepkisi ağır olur. Artık Cevdet için hiçbir şey eskisi gibi değildir. Yayınlanan 3. bölüm fragmanında ise Cevdet'in, Tevfik'in ihanetini öğrenip öğrenmeyeceği merak ediliyor...
Magazin 4 Kasım 2016 - 09:39

Vatanım Sensin’in geçen hafta ilk bölümü yayınlanmış ve oldukça ilgi çekmişti. Bu hafta yayınlanan ikinci bölümüde Cevdet eve dönmekte ve annesinin büyük tepkisiyle karşlaşmaktadır. Oğlunun savaşta şehit olduğunu düşünen anne, Yunan tarafına geçtiğini öğrenince işler iyice değişir. Cevdet’i, Yunan üniformasının içinde görmek, vatan toprakları için kocasından sonra oğlunu da şehit verdiğini zanneden anası Hasibe’nin, vatansever babasının izinden yürüyen kızı Hilal’in, Yunan Komutanının oğluna ilgi duyan kızı Yıldız’ın da kaderini değiştirecektir. Vatanım Sensin’in 2. bölümünün önemli anlarını sadece 4 dakikada izlemek için aşğaıdaki linke tıklayabilirsiniz.

VATANIM SENSİN 2. BÖLÜMÜ SADECE 4 DAKİKADA İZLEYİN

VATANIM SENSİN 3. BÖLÜM FRAGMANI

Vatanım Sensin 3. bölümde Cevdet, Tevfik’in ihanetini öğreniyor mu? Cevdet, eski günlerdeki gibi ailesiyle mutlu hayata sahip olabilecek mi?

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN