Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 4. bölüm 2. fragmanı: Yangın sonrası yeni düzen bambaşka heyecanlar getiriyor!
Vatanım Sensin 4. bölüm 2. fragmanı: Yangın sonrası yeni düzen bambaşka heyecanlar getiriyor!
Vatanım Sensin dizisinin ilk üç bölümü izleyiciyi ekrana kilitledi, Vatanım Sensin 4. bölümde neler olacak sorusunu soran diziseverler bölüm hakkında ipuçlarını dizinin fragmanlarından öğrenmeye çalışıyor. Vatanım Sensin'in 4. bölümünün çıkan 2 fragmanı haberimizde...
Magazin 16 Kasım 2016 - 09:55

Vatanım Sensin’de evin öfkeli Türkler tarafından yakılmasının ardından Hilal ve Babanesinin evde olması izleyiciyi korkutmuştu ancak, yeni bölüm fragmanında Hilal’in sağlıklı olarak görülmesi korkulacak bir durum olmadığını ortaya koydu. Vatanım Sensin 4. bölümün en büyük gelişmelerinden biri Azize ve kızların Cevdet’in yanına taşınması olacak gibi görünüyor, Azize ve Cevdet’in aynı evde yaşaması Cevdet’in büyük sırrı Azize’ye anlatmasına yardımcı olacak mı? Vatanım Sensin’in 4. bölümü yarın akşam yayınlanacak.

VATANIM SENSİN 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI

VATANIM SENSİN 4. BÖLÜM İLK FRAGMANI

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı birbirini çok seven fakat Cevdet'in çok gizli ve hassas görevinden dolayı birbirilerine belli edemeyen Cevdet ve Azize'nin duygusal anlarını bize yansıtıyor. Vatanım Sensin 4. bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz, fragmanda aşağıdaki duygu yüklü satırlar büyük aşkı gözler önüne seriyor…

-Azize, Azizem, şimdi sana dokunsam, öpsem seni, aklım başımdan gitse…

-Cevdet, nasıl dokunmazsın bana, nasıl kıyarsın, hiç mi özlemedin?

-Özledim seni, çok özledim..

-Hiç mi sevmezsin?

-Sevmekten bir an vazgeçtim mi seni? Ya sen?

-Ben geçmedim, hala da geçemiyorum…

-Buradasın ya, yanımdasın kafi.

-Hayattasın, başka bir adamsın ama hayattasın, kafi.

VATANIM SENSİN 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cevdet'in asıl imtihanı şimdi başlamıştır. Ne gözünün nuru karısına, ne evlatlarına ne de anasına aslında kendi vatanının kurtuluşu için çalıştığını söyleyemeyecektir. Çünkü bu hem onların canını hem de vazifesini tehlikeye atmak demektir. Cevdet saklanan silahları, Yunanlıların eline geçmeden bulmak zorundadır. İzmir'in hatta Anadolu'nun kaderi buna bağlıdır.

Silahları kendine saklamak için cinayet işleyen Tevfik ise camide bir ipucu bıraktığının farkında değildir. Diğer yandan Vasili için İtilaf devletlerinin katılacağı baloda Cevdet'in ailesinin de orada olması son derece mühimdir.

Yıllar sonra kocasının Yunan üniforması ile dönüşünü hazmedemeyen Azize ise Cevdet'ten boşanmak ister. Cevdet kabul eder; ancak bir şartı vardır. Cevdet her ne kadar bir yabancı gibi olsa da aşkından bu kadar kolay vazgeçmesi Azize'yi sarsar. Cevdet'in vatan haini olarak dönüşü ise ailesini tehlikeye atacaktır.

Son güncelleme: 13:46 - 17.11.2016