Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 4. bölüm fragmanı: Cevdet’le Azize’nin aşkı yeniden mi filizleniyor?
Vatanım Sensin 4. bölüm fragmanı: Cevdet’le Azize’nin aşkı yeniden mi filizleniyor?
Vatanım Sensin'in 3. bölümü evin öfkeli vatandaşlar tarafından yakılmasıyla bitti, Hilal ve babannesi evdeydi ve ölüp ölmedikleri herkes tarafından en merak edilen konulardan biri oldu, fakat Vatanım Sensin 4. bölüm fragmanında yangınla ilgili gelişmeler değil, aşkla ilgili gelişmeler yer alıyor...
Magazin 15 Kasım 2016 - 10:34

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı birbirini çok seven fakat Cevdet’in çok gizli ve hassas görevinden dolayı birbirilerine belli edemeyen Cevdet ve Azize’nin duygusal anlarını bize yansıtıyor. Vatanım Sensin 4. bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz, fragmanda aşağıdaki duygu yüklü satırlar büyük aşkı gözler önüne seriyor…

-Azize, Azizem, şimdi sana dokunsam, öpsem seni, aklım başımdan gitse…

-Cevdet, nasıl dokunmazsın bana, nasıl kıyarsın, hiç mi özlemedin?

-Özledim seni, çok özledim..

-Hiç mi sevmezsin?

-Sevmekten bir an vazgeçtim mi seni? Ya sen?

-Ben geçmedim, hala da geçemiyorum…

-Buradasın ya, yanımdasın kafi.

-Hayattasın, başka bir adamsın ama hayattasın, kafi.

VATANIM SENSİN 4. BÖLÜM FRAGMANI

VATANIM SENSİN 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cevdet’in asıl imtihanı şimdi başlamıştır. Ne gözünün nuru karısına, ne evlatlarına ne de anasına aslında kendi vatanının kurtuluşu için çalıştığını söyleyemeyecektir. Çünkü bu hem onların canını hem de vazifesini tehlikeye atmak demektir. Cevdet saklanan silahları, Yunanlıların eline geçmeden bulmak zorundadır. İzmir’in hatta Anadolu’nun kaderi buna bağlıdır.

Silahları kendine saklamak için cinayet işleyen Tevfik ise camide bir ipucu bıraktığının farkında değildir. Diğer yandan Vasili için İtilaf devletlerinin katılacağı baloda Cevdet’in ailesinin de orada olması son derece mühimdir.

Yıllar sonra kocasının Yunan üniforması ile dönüşünü hazmedemeyen Azize ise Cevdet’ten boşanmak ister. Cevdet kabul eder; ancak bir şartı vardır. Cevdet her ne kadar bir yabancı gibi olsa da aşkından bu kadar kolay vazgeçmesi Azize’yi sarsar. Cevdet’in vatan haini olarak dönüşü ise ailesini tehlikeye atacaktır.