Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 6. yeni bölümde neler olacak? Cevdet vuruluyor mu?
Vatanım Sensin 6. yeni bölümde neler olacak? Cevdet vuruluyor mu?
Vatanım Sensin'de tuzağa düşen Cevdet'in başına neler gelecek? Azize'nin yüreğinde tutamadığı aşkı duygusal cümlelerle akıp gidiyor. Vatanım Sensin 6. bölüm izleyiciyle bu akşam buluşacak, hastaneye getirilen albayın Cevdet olup olmadığı merak konusu...
Magazin 1 Aralık 2016 - 09:48

Vatanım Sensin perşembe akşamları izleyiciyi ekran başına toplamaya devam ediyor, Vatanım Sensin’in yeni bölümünde neler olacak sorusu izleyiciyi şimdiden meraklandırıyor. Vatanım Sensin 6. bölümü henüz yayınlanmadı fakat yayınlanan fragmanlarda heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor.

AZİZE’NİN AŞKI DIŞINA TAŞIYOR

Azize Cevdet’ten haber beklerken kendi kendine duygusal bir konuşma yapıyor; Madem benim Cevdet’im değil artık, neden ona muhtacım bu kadar, bana ettiklerine eziyetlerine rağmen niye bir an olsun aklımdan çıkmıyor? Sağ salim dönüp gelse, sevinçten ölecek kadar ne zaman sevdim ben bu adamı. Bedduamı affet allahım, geri aldım. Cevdet sağ salim dönsün… Diyen Azize’nin duaları kabul olacak mı?

VATANIM SENSİN 6. BÖLÜMDE CEVDET VURULUYOR MU?

Azize’nin Cevdet’e olan özlemi doruk noktasına ulaşmışken hastaneye getirilen Yunan üniformalı bir yaralı Azize’yi telaşa sürüklüyor. Duyduğu “Albay, 40 yaşlarında, çok fazla kan kaybetmiş…” cümlesiyle dünyası başına yıkılan Azize’nin acaba o yaralı Cevdet’mi şüphesinin cevabı bugün yeni bölümde belli olacak.

VATANIM SENSİN 6. BÖLÜM FRAGMANI