Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Vatanım Sensin’ Atatürk sahnesiyle Türkiye’yi ekranlara kilitledi
‘Vatanım Sensin’ Atatürk sahnesiyle Türkiye’yi ekranlara kilitledi
Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümü büyük merak içerisinde bekleniyordu.
Magazin 10 Kasım 2016 - 23:27

Dizinin fragmanında Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili kısım büyük yankı uyandırmıştı ve 10 Kasım’a özel yayınlanan sahne izleyicileri adeta ekranlara kilitleyerek tam puan almayı başardı.

 

Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in rol aldığı Kanal D’nin sezona damga vuran dizisi Vatanım Sensin, 10 Kasım’a özel fragmanıyla çok konuşulmuştu. Fragmanda merak edilen o sahnenin davamı yayınlandı. İzleyenleri ekrana kilitleyen sahne, herkesi duygulandırdı.

Dizide, Bandırma Vapuru'nun Samsun'a doğru yola çıktığı bilgisinin yer aldığı raporda Mustafa Kemal'in fotoğrafını gören Albay Cevdet'in gözleri doldu.

SOSYAL MEDYADA TREND TOPIC OLDU

Çok konuşulan sahne sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı ve günün en çok konuşulan konusu olmayı başardı. Twitter kullanıcıları o sahneye ilişkin birçok duygusal tweet attı.

O tweetlerden bazıları şu şekilde:

İLGİLİ HABERVatanım Sensin'in 3. bölümünde neler oldu? Vatanım Sensin'in 4. bölüm fragmanı çıktı mı?Vatanım Sensin’in 3. bölümünde neler oldu? Vatanım Sensin’in 4. bölüm fragmanı çıktı mı?

Son güncelleme: 12:10 - 11.11.2016