Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin cephesinden Atatürk açıklaması
Vatanım Sensin cephesinden Atatürk açıklaması
Vatanım Sensin dizisinin 10 Kasım'da yayınlanan bölümündeki Atatürk sahnesi büyük beğeni kazanmış ve sosyal medyada bu konuda çok sayıda yorum yapılmıştı.
Magazin 30 Kasım 2016 - 13:21

Geride bıraktığımız gün magazin sayfalarına düşen bir haber dizinin yapımcılarının, başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yer aldığı dizinin 3. bölümünde 10 Kasım’a özel çekilen ‘Atatürk’ sahnesinin büyük başarı elde etmesinin ardından ‘Atatürk’ karakterini diziye dahil etme kararı aldıklarını söylüyordu.

YAPIMCIDAN AÇIKLAMA

Bu gelişmenin ardından herke, Vatanım Sensin dizisinde Atatürk’ü hangi oyuncunun canlandıracağını tartışmaya başladı. TV 8’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ programında konuya açıklık getirildi. Dizinin yapımcısıyla konuştuklarını söyleyen sunuculardan Jess Molho, dizide Atatürk’ün olacağını, kendisinden bahsedileceğini ve senaryoya dahil edileceğini ancak bir oyuncu tarafından canlandırma yapılmayacağını açıkladı. Molho, yapımcının “Atatürk canlandırılmayacak, biz öyle bir oyuncu arayışında değiliz” sözlerini seyircilere iletti.

İLGİLİ HABERVatanım Sensin'e 'Atatürk' karakteriVatanım Sensin’e ‘Atatürk’ karakteri

İLGİLİ HABER'Vatanım Sensin' Atatürk sahnesiyle Türkiye'yi ekranlara kilitledi‘Vatanım Sensin’ Atatürk sahnesiyle Türkiye’yi ekranlara kilitledi

Son güncelleme: 13:24 - 30.11.2016