Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin yıldızı Halit Ergenç trend topic oldu
Vatanım Sensin yıldızı Halit Ergenç trend topic oldu
Ekim ayında ekranlara yeniden merhaba demeye hazırlanan Vatanım Sensin dizisinin başrol oyuncusu Halit Ergenç, Ulus'ta trafik denetlemesine takıldı sosyal medyaya girdi.
Magazin 21 Eylül 2017 - 10:47

Eşi Bergüzar Korel ile Vatanım Sensin dizisinde başarılı bir performans sergileyen Halit Ergenç, geride bıraktığımız akşam Ulus’ta trafik kontrolüne takıldı. Burada polislerin isteği üzerine alkolmetreyi üfleyen Ergenç sıfır promil çıkınca yoluna devam etti. Son derece olağan bir durum şeklinde gelişen bu çevirme sonrası Ergenç adı trend topic oldu. Durum böyle olunca da esprili yorumlar birbiri ardına geldi. İşte TT olan Halit Ergenç için yazılanlar…

“Halit Ergenç “alkolsüz” araba kullandığı için takdir edilmiş. Olum olması gereken şey bu zaten. Manyak mısınız?”

“Vay be Halit Ergenç alkolsüz araç kullanmış TT olmuş. Ben de elektrik faturası ödüyorum hadi hep beraber”

“TT listesinde Halit Ergenç’i görünce başına kötü bir şey geldi sandım, meğer sadece “alkolsüz” araç kullanmış. Yapmayın şöyle, korkutmayın”

“Halit Ergenç alkolsüz araç kullandı diye TT olmuş. Ulan 7 sene önce alkolü, 4 ay önce sigarayı bıraktım, bir Allah’ın kulu tebrik etmedi…”

“Her şeyi tt yapıyorsunuz Halit Ergenç’i gündemde görünce başına bir şey geldi sandım yapmayın böyle şeyler neyse önemli bir şey degilmiş”

“Halit Ergenç alkollü araba kullanmadığı için gündem olmuş. Bilginiz olsun ben de kullanmıyorum gündem yapın beni”

Son güncelleme: 10:48 - 21.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.