Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin’de 2. sezon korkusu! Vatanım Sensin yeni sezon ne zaman, hangi gün başlayacak?
Vatanım Sensin’de 2. sezon korkusu! Vatanım Sensin yeni sezon ne zaman, hangi gün başlayacak?
Vatanım Sensin'i bekleyen izleyicilere Kanal D'den Ver Elini Aşk sürprizi yapıldı. Dizinin yeni sezonu bu haftalık hayaller suya düştü. Vatanım Sensin'in ne zaman ve hangi gün yayınlanacağı merak ediliyor.
Magazin 7 Eylül 2017 - 14:21

Vatanım Sensin geçtiğimiz sezonun perşembe akşamlarının ilgiyle izlenen dizisiydi. Bu sezon dizinin yeni bölümleri beklenirken Kanal D perşembe akşamında yeni bir dizi yayınlama kararı aldı. Yeni komedi dizisi Ver Elini Aşk bu akşam yayın hayatına başlıyor. Vatanım Sensin izleyicisi ise henüz kanal yönetimi tarafından gün belirtilmediği için tedirgin.

VATANIM SENSİN NASIL BİTMİŞTİ? 1. SEZON SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

1. sezon finali bir patlama ile bitti ve Cevdet de oradaydı. Hatta eşine öncesinde şehit düştüğünü yazdı. Bu nedenle yeni sezonda devam etmeyecek mi soruları gündeme gelmişti. Ancak başrol oyuncusu Bergüzar Korel ilk müjdeyi vermiş, Kanal D’nin tanıtım filminde de eşi ve rol arkadaşı Halit Ergenç ile boy gösterdi.

vatanim-sensin

VATANIM SENSİN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Vatanım Sensin 2. sezonu ile bu ay başlayacak. Ancak dizinin yayın tarihi ile ilgili henüz bir bilgi yok. Dizi bu yıl da perşembe günleri mi yayınlanacak yoksa başka bir güne mi alınacak bilinmiyor.

Vasili'yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir. Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır. Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir'i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler. İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

Son güncelleme: 17:58 - 07.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.