Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin’de ilk bölüm bugün: Vatanım Sensin oyuncuları ve konusu en merak edilenler arasına girdi
Vatanım Sensin’de ilk bölüm bugün: Vatanım Sensin oyuncuları ve konusu en merak edilenler arasına girdi
Yeni dizi Vatanım Sensin güçlü kadrosuyla bugün ekranlarda olacak. Vatanım Sensin'in oyuncuları ve konusu sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Peki hem anlattığı dönem, hem de ekranın sevilen yüzleriyle televizyon izleyicilerini ekran başına toplayacak olan dizide kimler oynuyor. Vatanım Sensin konusu ne? Vatanım Sensin oyuncuları kimler?
Magazin 27 Ekim 2016 - 17:06

Türkiye’nin ve İzmir’in işgal günlerini anlatan dizisi Vatanım Sensin dizisi Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde çekilecek. Geniş kadrosunun ve tarihi konusunun izleyiciler tarafından merak edilmesiyle sosyal medyanın gündemine oturan Vatanım Sensin dizisinde kimler oynayacak? Vatanım Sensin dizisinin konusu ne?

VATANIM SENSİN DİZİSİ OYUNCULARI

Önümüzdeki günlerde izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizide Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka, Hakan Salınmış gibi birbirinden güçlü isimlerden oluşuyor.

Tuba Büyüküstün’den eşine destek

Vatanım Sensin adlı diziyle ekranlara dönecek olan Onur Saylak'a eşi Tuba Büyüküstün destek verdi. Büyüküstün, Onur Saylak'ın sosyal medyadan dizisiyle ilgili yaptığı paylaşımları beğendi. İkilinin dizilerde dönüşümlü oynama kuralını bozarak çocuklarına haksızlık ettiklerini düşündükleri ve bu yüzden kavga ettikleri söyleniyordu. Hatta Tuba'nın eşiyle yaptığı telefon görüşmesi sonrası ağladığı söyleniyordu. Tüm bu gelişmelerden sonra Tuba Büyüküstün, Onur Saylak'ın yeni dizisiyle ilgili tüm paylaşımlarını beğenmeye başladı. Bu arada birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyen çiftin takip etmeye başlaması da dikkat çekti.

vatanim-sensin-dizisi

VATANIM SENSİN DİZİ KONUSU

“Vatanım Sensin” Türkiye’nin ve İzmir’in yaşadığı işgal günlerini adeta yeniden yaşatacak sahnelerin çekimine İstanbul’da kurulan dev platonun yanı sıra; yine İstanbul, İzmit, Ayvalık ve İzmir’de dönemin dokusuna göre seçilen ve döneme uygun olarak çekime hazırlanan mekanlarda devam ediyor.
Hummalı ve titiz bir çalışma yürüterek 1900’lerin Selanik ve İzmir’ini adeta yeniden kuran dizinin sanat grubu, aylar süren çalışmanın ardından Selanik, İzmir, Kordon ve Kemeraltı gibi hikayenin geçtiği ikonik mekanları, semtleri ve şehirleri dönemin mimari diline uygun olarak yeniden inşa etti. Binlerce yaralı askerin tedavi altında olduğu bir hastane, esir düşen şehrin kahramanlarının tutulduğu bir hapishane ve işgalcilerin büyük karargahı inşa edilen dekorun göze çarpan yapılarının başında geliyor.
Balkan Harbi ve İzmir’in işgal dönemiyle başlayan, kimin hain, kimin kahraman olduğunun ilk bakışta asla anlaşılamayacağı büyük bir savaşın içerisinde, parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesini ekrana taşıyacak “Vatanım Sensin” büyülü, tutkulu ve unutulmaz bir aşkın, bir savaşın gölgesinde ayakta kalma mücadelesidir.

Son güncelleme: 07:48 - 28.10.2016