Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin’in 3. bölümünde neler oldu? Vatanım Sensin’in 4. bölüm fragmanı çıktı mı?
Vatanım Sensin’in 3. bölümünde neler oldu? Vatanım Sensin’in 4. bölüm fragmanı çıktı mı?
Ülkeyi savunmak için zaman daralıyor, Cevdet saklanan silahları bulabilecek mi? Vatanım Sensin'in yeni bölümü yine nefes kesti, Mustafa Kemal sahnesiyle duygusal anlar yaşatan Vatanım Sensin'in 4. bölüm fragmanı çıktı mı? Vatnaım Sensin'in yeni bölümünde neler olacak?
Magazin 11 Kasım 2016 - 10:34

Vatanım Sensin 10 Kasım’da yayınlanan bölümüyle izleyiciyi ekran başına topladı. Kendi vatanını kurtarmak için büyük fedakarlıklarda bulunan Cevdet, bu durumu ailesine anlatamamasının acısını çekmeye devam ediyor. Saklanan silahların öneminin ne kadar büyük olduğunu bilen Cevdet’in en büyük amacı bu silahları Yunan ordusundan önce bulabilmek. Vatanım Sensin’in 3. bölümünü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. Vatanım Sensin dizisinin 4. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, fragmanın yayınlanmasının ardından, Vatanım Sensin 4. bölüm fragmanına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz…

VATANIM SENSİN 3. BÖLÜM İZLE

VATANIM SENSİN’İN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Cevdet’in asıl imtihanı şimdi başlamıştır. Ne gözünün nuru karısına, ne evlatlarına ne de anasına aslında kendi vatanının kurtuluşu için çalıştığını söyleyemeyecektir. Çünkü bu hem onların canını hem de vazifesini tehlikeye atmak demektir. Cevdet saklanan silahları, Yunanlıların eline geçmeden bulmak zorundadır. İzmir’in hatta Anadolu’nun kaderi buna bağlıdır.

Silahları kendine saklamak için cinayet işleyen Tevfik ise camide bir ipucu bıraktığının farkında değildir. Diğer yandan Vasili için İtilaf devletlerinin katılacağı baloda Cevdet’in ailesinin de orada olması son derece mühimdir.

Yıllar sonra kocasının Yunan üniforması ile dönüşünü hazmedemeyen Azize ise Cevdet’ten boşanmak ister. Cevdet kabul eder; ancak bir şartı vardır. Cevdet her ne kadar bir yabancı gibi olsa da aşkından bu kadar kolay vazgeçmesi Azize’yi sarsar. Cevdet’in vatan haini olarak dönüşü ise ailesini tehlikeye atacaktır.

İLGİLİ HABER'Vatanım Sensin' Atatürk sahnesiyle Türkiye'yi ekranlara kilitledi‘Vatanım Sensin’ Atatürk sahnesiyle Türkiye’yi ekranlara kilitledi