Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ver Elini Aşk 2. bölüm 2. fragmanı yayında! Kaan’ın söylediği yalanlar başına işler açıyor!
Ver Elini Aşk 2. bölüm 2. fragmanı yayında! Kaan’ın söylediği yalanlar başına işler açıyor!
Kanal D'nin yeni dizilerinden Ver Elini Aşk ilk bölümü ile büyük ilgi çekmişti. 2. bölümün 2. fragmanında yayınlandı. Kaan Ayperi'yi yalanına alet ediyor. Ayperi Kaan'a kızsa da onun çok iyi bir baba olduğunu düşünüyor. İşte Ver Elini Aşk'ın 2. bölümünde yaşanacaklar...
Magazin 14 Eylül 2017 - 09:05

İlk bölümü ile ses getiren dizide Kaan’ın yalanları Ayperi’yi zor duruma düşürüyor. Su hastalanıyor. Kaan ve AypEri elinden gelen her şeyi yapıyor. Ayperi Kaan’a kızsa da onun iyi bir baba olduğunu düşünüyor. Duyguları karışan Ayperi Kaan hakkında karar vermekte zorlanıyor. İşte Ver Elini Aşk dizisinin 2. bölümünde olacaklar…

ver-elini-ask-ic

İLK BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ver Elini Aşk ilk bölüm’de; Kaan, dedesi Emin Ağa’ya çocuğu Su ve Ayperi’yi ufak bir yalanla tanıştırdı!
Kaan, Amerika’dan erken dönmesine neden olan çocuğu Su ile İstanbul’da yeni bir hayata başlar. Annesi, babası ve dedesine Amerika’da doktorasına devam ettiği yalanı söylemiş ve onlardan uzak Su ile mutlu bir yaşam sürmektedir. Ta ki dedesinin onu arkadaşının torunu ile evlendireceğini öğrenene kadar.

Ayperi ise, ablası, dedesi ve ninesi ile Antep’in bir köyünde yaşamaktadır. Babası onları bırakıp kaçmış, annesi ölmüştür. Ablası Kiraz’ın sevdiği kişi uğruna evden kaçıp İstanbul’a gitmesi onun kadaerini çizen olay olmuştur. Ayperi, ablasını bulmak üzere İstanbul’a kaçacağı sırada dedesi ve Emin Ağa’nın onu evlendireceğini duymuştur. Ninesine ağanın torunu ile evlenmeyeceğini söylemesi ise, ironik bir durumdur; çünkü, yolu Emin Ağa’nın evlendirmek istediği torunu Kaan ile kesişir.

ver-elini-ask-ic-1

İKİNCİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kaan'ın bir bebeği olduğunu öğrenen ve soluğu torununun evinde alan Emin Ağa'ya karşı Kaan boş durmaz ve hayatlarını etkileyecek olan Ayperi ile evliyiz yalanını söyler. Su bebek karşısında yelkenleri suya indiren Emin Ağa'nın, Kaan ve Ayperi'ye karşı şüpheleri vardır. Ayaküstü onlarca yalan söylemeye alışık olan Kaan'ın patronu olan Fulya'ya söylediği yalan ise, döner dolaşır başına öyle büyük bir iş açar ki, Kaan ile dedesi restleşir. Bu restleşme Ayperi, Kaan ve Emin Ağa'yı farklı yollara sürükler.

2. BÖLÜM FRAGMANI


Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.