Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Victoria`s Secret melekleri nasıl seçiliyor?
Victoria`s Secret melekleri nasıl seçiliyor?
Podyum dünyasının en güzel kadınları, nam-ı diğer 'Melekleri' sizce nasıl seçiliyor dersiniz? İşte yanıtı
Magazin 10 Kasım 2016 - 10:45

Moda dünyasında boy gösteren hemen hemen her modelin hayalleri arasında bir gün Victoria’s Secret podyumunda yürümek vardır. Yılda bir kez gerçekleşen bu muhteşem şov, sanıldığı gibi sadece bir defile değil ve kızlar bu defileye çıkabilmek için oldukça zor sınavlardan geçiyor. 5 Aralık 2016’da Paris’te gerçeleşecek bu görkemli şov için Victoria`s Secret melekleri nasıl seçiliyor dersiniz? İşte yanıtı…

vs6

Katılımcılar Victoria’s Secret’ın kontratlı meleklerinden de olsalar, her yıl yapılan seçmelere katılmak zorundalar.
vs5

Şovda yer almak için sadece güzel olmak ya da kostümü iyi taşımak yeterli değil. Kızlar da bunun yanında ekstra ilgi çekici özellikler ve farklılıklar da aranıyor.

Defilede yer almak isteyen modeller, markanın pazarlama müdürü Ed Razek başta olmak üzere, baş tasarımcı, yapımcı, casting yönetmeni gibi kişilerden oluşan bir jürinin önüne yürümesi gerekiyor.

vs4

Bu yürüme sınavı da sandığınız gibi uzun ve podyum yürüyüşü değil. Kızlar, hünerlerini sergilemek ve jüriyi etkilemek için sadece 30 saniyeye sahip.

Victoria’s Secret melekleri seçilirken, orantılı bir vücudunun yanı sıra kusursuz bir tene ve mükemmel de bir kişiliğe sahip olmak gerekiyor.
vs7

Seçmelerde kolayca hatırlanan ve cezbedici bir güzelliği olan kızlar seçilirken, kostümleri de kişiye özel olarak tasarlanıyor.

vs2

Defileye hazırlanan her manken sıkı bir spor programına dahil oluyor.  Kardiyo, boks, pilates, ağırlıklık ve dahasını spor rutinine ekleyerek özel hocalar eşliğinde çalışıyor.

Her kızın taşıyacağı kostüm vücut hatlarına göre önceden karar veriliyor ve beden ölçülerine göre özel olarak tasarlanıp, hazır hale getiriliyor.

vs1
İLGİLİ HABERVictoria's Secret modelleri defileye nasıl hazırlanıyor?Victoria’s Secret modelleri defileye nasıl hazırlanıyor?