Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Victoria’s Secret modeli Jasmine Tookes’un çatlakları olay oldu
Victoria’s Secret modeli Jasmine Tookes’un çatlakları olay oldu
Jasmine Tookes'un bacaklarındaki kusur dikkatlerden kaçmadı.
Magazin 3 Kasım 2016 - 10:13

Victoria’s Secret’ın her yıl özel olarak tasarladığı ‘Fantasy Bra’yı bu yıl taşıyacak olan model Jasmine Tookes’un bacaklarındaki çatlaklar gündeme bomba gibi düştü.
jasmine
Tookes’un bacaklarındaki çatlaklar  fotoşop kullanılmadan kamuoyu ile paylaşılınca, sosyal medya da birbirine girdi.  Son günlerin gözde modellerinden biri olan Tookes’un bacaklarındaki çatlaklar özellikle kadınların dikkatini çekince binlerce yorum yapıldı.

jasmine

Sosyal medyada pek çok kullanıcı Jasmine Tookes’un basen bölgesinde bulunan çatlaklara rağmen dünyaca ünlü bir markanın iddialı bir tasarımını tanıtmasından memnun olduğunu belirtirken,  ‘artık kusurları olan modelleri kullandığı için’ kutlamayı da ihmal etmedi.

18 ayar altın yatağında pırlanta ve zümrütlerle bezeli sutyen Fantasy Bra, 450 karat ağırlığında ve üzerinde 9 bin adet değerli taş bulunuyor.
İLGİLİ HABERVictoria's Secret'ın 3 milyon dolarlık sütyeni görücüye çıktıVictoria's Secret'ın 3 milyon dolarlık sütyeni görücüye çıktı

Son güncelleme: 10:15 - 03.11.2016