Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vildan Atasever yeniden evlenen İsmail Hacıoğlu’na göndermede bulundu
Vildan Atasever yeniden evlenen İsmail Hacıoğlu’na göndermede bulundu
Vildan Atasever eski eşi İsmail Hacıoğlu evlenirken manidar bir paylaşımda bulundu.
Magazin 8 Şubat 2016 - 08:48

Oyuncu İsmail Hacıoğlu önceki akşam Duygu Kaya Kumarki ile evlendi. Damadın nikah memurunun sorusuna “Tüm yalnızlığımla evet” yanıtı vermesi dikkat çekti. Vildan Atasever’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımsa son derece dikkat çekiciydi. Atasever’in bu sözleri eski eşine gönderme olarak yorumlandı.

Foto: Sosyal medya - Vildan Atasever İnstagram'dan paylaştı

2015’İN OCAK AYINDA BOŞANMIŞLARDI

5 yıllık eşi Vildan Atasever’den 21 Ocak 2015 tarihinde boşanan İsmail Hacıoğlu, boşanmadan 1 yıl sonra yeniden nikah masasına oturdu. Hacıoğlu, ikinci evliliğini yaptığı sırada Vildan Atasever de Fransa’nın doğusunda bir komün olan Vesoul’daydı.

Foto: Sosyal medya- İsmail Hacıoğlu

”KALP SEVMEDİKÇE EL DOKUNMUŞ NEYLESİN”

Buradan bir paylaşım yapan güzel oyuncu, altına Mevlana’nın şu sözünü yazdı: “Yürek sağırlaşmasın, körleşmesin, dermansız kalmasın ki; seni görsün, seni duysun. Yürekte yaşanmazsa, göz görüneni neylesin? Gönül hissetmezse, kulak duymuş neylesin? Kalp sevmedikçe, el dokunmuş neylesin!” Atasever’in bu sözleri eski eşine gönderme olarak yorumlandı.

Son güncelleme: 08:50 - 08.02.2016