Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vogue çekimlerinden ateşli ve iddialı bir Rihanna
Vogue çekimlerinden ateşli ve iddialı bir Rihanna
Dünyaca ünlü yıldız Rihanna, İngiliz Vogue'un Nisan sayısı kapağında, beyazlar içinde bir kovboy olarak karşımıza çıkıyor.
Burcu ÖZEN
Magazin 4 Mart 2016 - 08:00

Bu zamana kadar ki gördüğünüz tüm çizmeleri unutun! Çünkü Rihanna’nın Vogue’un Nisan sayısı kapak çekimlerinde gördüğünüz çizmeleri başka hiç bir yerde görmediniz. Sadece çizmeler mi? Tabii ki hayır… Kovboy olarak karşımıza çıkan Rihanna, derin göğüs dekoltesi ve açıkta kalan seksi kalçalarıyla son dönemde hiç olmadığı kadar ateşli…

2. kez İngiliz Vogue’a kapak olan dünyaca ünlü yıldız Rihanna, kapak çekimlerinde işbirliği içinde olduğu Manolo Blahnik tasarımı, öldürücü çizmeleri tercih etti. 28 yaşındakindaki yıldızın jean çizmeleri belinde bitiyor ve bir kemerle belini çevreliyor.

Craig McDean tara Rihanna’nın üzerindeki frakta ise Alexander McQueen imzası var. Çizmenin içine giydiği örgü beyaz parça; Isabel Marant.

Ünlü yıldız dergiye modaya attığı adımla ilgili açıklamalarda bulundu ve Puma için tasarladığı son koleksiyonu hakkında bilgiler verdi.

Son güncelleme: 11:42 - 04.03.2016
Etiketler