Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Volkan kalede Burcu tatilde
Volkan kalede Burcu tatilde
Birlikteliklerini ilk kez Sözcü ŞIK’ın görüntülemiş olduğu milli takım kalecisi Volkan Babacan ve sosyetik güzel Burcu Erçil, bu hafta ayrı düştüler.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 30 Temmuz 2016 - 02:19

Birlikteliklerini ilk kez Sözcü ŞIK'ın görüntülemiş olduğu milli takım kalecisi Volkan Babacan ve sosyetik güzel Burcu Erçil, bu hafta ayrı düştüler. Burcu Erçil, Bodrum'da tatil yaparken Babacan ise maçı olduğu için İstanbul'da kaldı.

48

SAHADA TER DÖKTÜ

KALECİ Volkan Babacan, perşembe akşamı Başakşehir takımıyla sahadaydı. Avrupa Ligi üçüncü eleme turunun ilk maçında İstanbul Başakşehir FK, Hırvatistan ekibi Rijeka ile golsüz berabere kaldı. Sevgilisi Burcu Erçil ise annesi Nuran Erçil'le birlikte Bodrum tatiline perşembe günü başladı.

47

BODRUM'A DEMİR ATTI

CEMİYET hayatının tanınmış yüzlerinden Nuran ve Burcu Erçil, Bodrum Cennet Koyu'nda demirledikleri yatlarında güneşlenirken objektiflere yansıdı. Uzun süre güneşlendikleri yerden kalkmayan anne-kız, basın mensuplarının geldiğini öğrendiklerinde kaptana talimat vererek koydan ayrıldı.

Burcu Erçil ve Volkan Babacan birlikteliği, çift nisan ayında İstanbul Bebek'te sabah yürüyüşüne çıktıklarında ortaya çıkmıştı.