Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Volkan Konak da Ramazan – Şeker Bayramı tartışmasına dahil oldu
Volkan Konak da Ramazan – Şeker Bayramı tartışmasına dahil oldu
Ramazan Bayramı'nın ikinci günü Antalya'da sahneye çıkan Volkan Konak, şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz saatler yaşattı.
Magazin 7 Temmuz 2016 - 11:25

Antalya’nın 5 yıldızlı şehir otellerinden Hotel Su’da gerçekleştirilen Volkan Konak konserinde buluşan tatilciler, unutulmaz bir gece yaşadı. Gecenin açılışını Cem Karaca’nın ‘Yollar Bizimdir’ adlı şarkısıyla yapan Konak, esprileriyle de tatilcileri güldürdü. Kimi zaman duygusal kimi zaman eğlenceli anların yaşandığı konserde konuklar horon tepti, halay çekti. Bu bayrama kendisinin ‘şeker bayramı’ dediğini belirten Konak, “İsteyen Ramazan desin, isteyen şeker. Benim için şeker bayramı. Biri emir verdi diye şeker bayramını değiştirmem. Ama isteyen Ramazan der, fark etmez” dedi.

volkan-konak-2

‘TERÖR, İŞÇİ KAZALARI VE KADIN ÖLÜMLERİ ÇOK ARTTI’

Sözlerini “Hayata dokunmuş, suya, ateşe ve kadına kıymet vermiş, sanatçıya destek vermiş insanlara müzik yapmak güzel” diye sürdüren Volkan Konak, “Çok zor günlerden geçiyoruz, büyüklere sormak lazım ‘her dönem mi böyleydi?’ diye. En fazla kadının öldürüldüğü dönemler en fazla işçi kazalarının, terörün olduğu dönemler, esasen çok yorulduk. Bizim işimiz insanlara moral pompalamak, biz görevimizi yine en iyi şekilde yapacağız. Biz sanata dayayacağız sırtımızı” diye konuştu. Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Konak, konserini planlanandan 40 dakika daha uzun tuttu.

volkan-konak-3