Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Volkan Konak’tan İzmir çıkarması
Volkan Konak’tan İzmir çıkarması
Sanatçı Volkan Konak geçen gün İzmir'de bulunan bir otelde sahne aldı. Söylediği şarkılar ve şiirlerle büyük beğeni toplayan Volkan Konak, İzmirli sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı.
Magazin 19 Eylül 2017 - 10:31

Geçen akşam İzmir’de bulunan bir mekanda sahne alan Volkan Konak kendisini izlemeye gelen hayranlarını büyüledi.Volkan Konak, sevenlerine müzik, şiir ve espiri dolu  unutamayacakları bir gece yaşattı.

‘CESUR İNSANLAR HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ’
Konuklarını, ‘'Elleri öpülesi hanımefendiler, saygı değer beyefendiler, bu akşam karşı karşıya geldiğim asil insanlar. Sevgi ve ışık ile kalın. Mutluluk lambanız hiç sönmesin. Bilime, sanata, kadına, öğretmene kıymet veren ve rehber olarak seçen insanlar, yani birey olmuş, kula kul olmayan, cesur insanlar, hepiniz hoş geldiniz” diyerek selamlayan Volkan Konak sevilen şarkısı ‘Dadaloğlu' ile performansına başladı. “Bu akşam sizin eseriniz. Bu akşamı siz  de, biz de hakettik. Dolayısıyla yaslanın arkanıza babanızın evinizde gibi; topluma, toprağa, denize ve bize inanırcasına bir akşam yaşayalım'' diyen Volkan Konak, şarkı aralarında gerek ailesinden, gerek kendi yaşadıklarından oluşan anıları esprili bir dille paylaştı. Volkan Konak, konuklarından gelen istekleri geri çevirmedi. Hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Volkan Konak izleyenlerinin coşkulu katılımıyla İzmir Marşı’nı seslendirerek performansına son verdi.

Son güncelleme: 11:04 - 19.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.