Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Wilma Elles’den Erkan Petekkaya açıklaması
Wilma Elles’den Erkan Petekkaya açıklaması
Güzel isim Wilma Elles, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki partneri Erkan Petekkaya hakkında konuştu.
Magazin 24 Mart 2016 - 11:41

29 Nisan'da vizyona girecek ‘Emicem Hospital'da rol alan Wilma Elles, beyazperdede yer aldığı komedi filmleriyle dikkat çekiyor.Hayatı bir Alman kanalında belgesele konu olan Wilma Elles hayatına dair soruları yanıtlarken bir yandan da bir dönem Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde partneri olan Erkan Petekkaya’yla ilgili de açıklamalarda bulundu. İşte Wilma Elles’in röportajındaki dikkat çekici açıklama:


Türkiye'de oyunculuğunu beğendiğiniz isimler kimler?

Birçok oyuncuyu severim. Tuba Büyüküstün mesela… O da hem ikizlerine bakıyor hem de oyunculuk yapıyor.

Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay'la tartışmasında “Beni daha önce çalıştığım oyuncu arkadaşlarıma sorun” demişti. O nasıl bir rol arkadaşı?

Çok iyiydi. Kimseyi hiçbir zaman rahatsız etmeyen, dedikodu yapmayan, her zaman çalışan, sürekli kendini geliştiren bir oyuncu. En sevdiğim oyunculardan biridir.

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki' ekibiyle dostluğunuz sürüyor mu?

Biliyorsunuz hayat çok hızlı gidiyor, yeni projedeki arkadaşlarla bile bir yere gitmek için zor fırsat buluyoruz. Ama doğum günlerinde buluşuyoruz. Onların çocuklarının olmasını bekliyorum. Ayça'nın (Bingöl) ikizleri oldu, mutlaka görmeliyim.