Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yağmur Atacan’ın saldırganı Galip Topsız’ın hapsi isteniyor
Yağmur Atacan’ın saldırganı Galip Topsız’ın hapsi isteniyor
Yağmur Atacan'a bundan iki yıl önce silahlı saldırıda bulunan Galip Topsız yakalandı.
Magazin 24 Haziran 2016 - 07:54

Yaklaşık iki yıl önce Yağmur Atacan ve yanındaki üç kişi arabaya binecekleri sırada, bir motosikletli tarafından silahlı saldırıya uğramışlardı. Bindikleri araca ateş edilmiş, Atacan, kendini yan koltuğa yatarak kurtulurken, saldırganın tabancası tutukluk yapmıştı. Saldırgan da daha sonra olay yerinden motosikletiyle kaçmıştı. 7 Nisan 2014 tarihinde Etiler’de gerçekleşen bu saldırı sonrası soruşturma açılmış ve saldırganın Galip Topsız olduğu belirlenmişti. HaberTürk’teki habere göre, Gaziosmanpaşa’da gözaltına alınan Galip Topsız ifadesinin ardından tutuklanmış, aylık tutukluluk incelemesinde ise adli kontrolle serbest bırakılmıştı. Hakkında 1 Aralık 2015 tarihinde yakalama kararı çıkartılan oyuncu Yağmur Atacan’a silahlı saldırı düzenlediği gerekçesiyle tutuksuz yargılanan Galip Topsız yakalandı.

yagmur-atacan-ic

KASTEN ADAM ÖLDÜRMEYE TEŞEBBÜS

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede sanık Galip Topsız’ın “Kasten adam öldürmeye teşebbüs” ve “Ruhsatsız silah bulundurmak” suçlarından 23 yıla kadar hapis cezası istemiyle cezalandırılması isteniyor.

Son güncelleme: 08:45 - 24.06.2016