Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yağmur Tanrısevsin kepli fotoğrafını paylaştı
Yağmur Tanrısevsin kepli fotoğrafını paylaştı
Ekranların güzel ve başarılı oyuncularından Yağmur Tanrısevsin'den eğitim ve öğretim yılına özel paylaşım.
Magazin 21 Eylül 2016 - 07:26

Uzun bir süredir Amerika’da yaşayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla hayranlarıyla olan ilişkisini koparmıyor. B.K.M Mutfak oyuncularından Oğuzhan Koç ile uzun soluklu bir birlikteliği olan güzel oyuncu geride bıraktığımız hafta sevgilisinden gelen doğum günü sürprizi ile mutlu olmuştu. O anları takipçileriyle de paylaşan güzel oyuncunun son paylaşımı eğitim ve öğretim yılı ile ilgili olmuş. Geride bıraktığımız gün milyonlarca öğrenci ders başı yaptı ve pek çok ünlü de hesaplarından bununla ilgili paylaşımda bulundu.

tanrisevsin-ic

Yağmur Tanrısevsin de sosyal medya hesabından yıllar öncesine ait kepli bir fotoğrafını paylaşarak altına; “Yeni öğretim yılının ilk haftası. Bu da benim ilk kepli fotoğrafım… Okul yılları ne kadar can sıkıcı görünse de bitince anlıyorsunuz değerini… Her anın tadını çıkardığınız dolu dolu mutlu bir yıl dilerim. Tüm öğrencilere başarılar” notunu düştü.

İLGİLİ HABEROğuzhan Koç'tan Yağmur Tanrısevsin'e doğum günü sürpriziOğuzhan Koç’tan Yağmur Tanrısevsin’e doğum günü sürprizi