Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yağmur’a özel beste
Yağmur’a özel beste
Oyunculuğunun yanı sıra sesiyle de hayranlarının gönlünde taht kuran Oğuzhan Koç’un yarın piyasaya çıkacak single’ına ismini veren ‘Bulutlara Esir Olduk’ şarkısını sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’e yazdığı ortaya çıktı.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 6 Ekim 2016 - 06:46

Oyunculuğunun yanı sıra sesiyle de hayranlarının gönlünde taht kuran Oğuzhan Koç'un yarın piyasaya çıkacak single'ına ismini veren ‘Bulutlara Esir Olduk' şarkısını sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'e yazdığı ortaya çıktı.

HAYRANLARI FARK ETTi

Oğuzhan Koç'un hayranları şarkının sözleri internete düşünce romantik şarkıyı bir süredir büyük aşk yaşadığı oyuncu sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'e ithafen yazdığını fark etti. Şarkının içinde sık sık ‘Yağmur' kelimesinin geçtiğini fark eden iki ismin hayranları çifti Twitter'da Trend Topic listesine taşıdı.

17

7 EkimYağmur Tanrısevsin için ayrı bir önem taşıyor. Tanrısevsin hem sevgilisinin kendisine ithafen çıkardığı single’ın hem de vizyona girecek yeni filmi ‘Yok Artık 2’nin
heyecanını aynı gün yaşayacak.

UFUKTA NiKAH GÖRÜNÜYOR

Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin yaklaşık bir buçuk yıldır aşk yaşıyor. İkili uzun süre birlikte olduklarına dair çıkan haberlere kayıtsız kalmış, daha sonra Amerika tatilinde çektirdikleri bir fotoğrafı sosyal medya hesaplarından yayınlayıp aşklarını kamuoyuyla paylaşmıştı. Kulislerde çiftin önümüzdeki yaz evlenmeyi planladıkları konuşuluyor.

Son güncelleme: 06:48 - 06.10.2016