Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 103. bölüm fragmanı izle
Yalancı Bahar 103. bölüm fragmanı izle
Yalancı Bahar'ın 103. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala ölümden kurtuldu şimdi hesap zamanı...
Magazin 27 Eylül 2016 - 12:36

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 103. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Pabu hain planı ile Madhubala'yı ölüme terk ettikten sonra eve geri döner. Kendisine kurulan tuzaktan kurtulmayı başaran Madhubala, ondan bunun hesabını sormaya karar vermiştir. Öte yandan Amar yaptığı plan ile RK'nın yaralanmasına sebep olunca Bhatia ile arası açılır.

Madhubala ile Radha'nın arasını bozmayı başaran Pabu, Madhubala'yı kandırarak onu bir ritüeli gerçekleştirmesi için gece bir göl kenarına götürür ve ondan suyun içine girmesini ister. Skander ile anlaşan Amar, Madhubala'nın RK'nın göğsüne bıçak saplayacağı sahneye sıra gelince sahte bıçağın yerini gerçeği ile değiştirir. Aldığı bıçak darbesi ile birlikte yere yığılan RK uzun süre oradan kalkamaz. Mehul ve Madhubala onun kendilerine şaka yaptığını düşünmektedir ancak eline bulaşan kanı çok sonra farkeden Madhubala onun gerçekten yaralandığını anlar. Hastaneye kaldırılan RK'nın hayati tehlikesi devam etmektedir. Bu olay bir anda ülkenin gündemine oturmuştur. Ekrandan son dakika gelişmelerini izleyen Amar büyük bir zafer kazandığını düşünürken Bhatia'nın tepkisi ile karşılaşır. Bhatia, onun filmi engellemek yerine RK'yı öldürmeyi tercih etmesini kabullenemez.

YALANCI BAHAR 103. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane’nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 103. BÖLÜM