Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 107. bölüm fragmanı izle: (1 Ekim)
Yalancı Bahar 107. bölüm fragmanı izle: (1 Ekim)
Yalancı Bahar'ın 107. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala'nın hamile olduğu ortaya çıkıyor.
Magazin 1 Ekim 2016 - 15:46

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 107. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde tüm aile Divali festivalini kutlamaya hazırlanmaktadır. Madhubala'nın hamile olduğu haberi evdeki atmosferi bir anda değiştirir. Bu haber RK'yı ilk başta mutlu etse de film çekimlerinin aksayacağını düşünür ve Madhubala'dan zor da olsa bir karar vermesini ister.

Evdekiler yaklaşan Divali kutlamalarına katılmak için hazırlanmaya başlamışır. Divali kutlamalarına katılacakların ritüel gereği mutlu olması gerektiğini bilen Roma evdekilerin son günlerde yaşanan olaylardan dolayı mutsuz olduğunu görünce onları uyarır. Kutlamalara RK'nın da katılmasını isteyen Madhubala'nın istediği olur ve RK da sonradan kutlamalara katılır. İkili eve döndüklerinde film setindeki ekip de onlara bir sürpriz yaparak kutlamalarda kendilerine eşlik eder. Diğer yandan RK, kılık değiştirerek evinde saklanan Skander'in varlığından haberdar olur ve ondan hesap sormaya başlar. Bu sırada Madhubala aniden bayılınca RK çok endişelenir. Ondaki bu endişeli hali gören Madhubala ise hamile olduğunu daha fazla gizlemeye gerek olmadığını düşünerek RK'ya durumunu anlatır. RK ise beklenmedik bir tepki göstererek bu durumun film çekimlerini aksatacağını söyler. Evdekilerle de bu mutlu haberi paylaşmaya karar verdiği sırada böyle bir davranışla karşılaşan Madhubala'nın tüm hevesi kaçar. Madhubala, RK'nın teklifini kabul ederek bebeğinden vazgeçecek mi?

YALANCI BAHAR 107. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane’nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 107. BÖLÜM