Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 110. bölüm fragmanı izle: (4 Ekim)
Yalancı Bahar 110. bölüm fragmanı izle: (4 Ekim)
Yalancı Bahar'ın 110. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala'yı bekleyen kötü haber ne?
Magazin 4 Ekim 2016 - 13:22

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 110. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde ünlü yapımcı Madhubala'ya filminde başrol oynaması için üzerinde bir servet yazılı olan çeki ve senaryoyu uzatır. Ancak Madhubala kendisinin oyuncu olmak gibi bir amacının olmadığını söyleyerek bu teklifi reddeder. Steve'in Madhubala'dan vazgeçmeye niyeti yoktur ve Bittoo'dan kendisine yardımcı olmasını ister. Yapımcının Bittoo'ya verdiği senaryoyu gören RK, Madhubala ile tartışarak evden ayrılır. Son günlerde yaşanan kötü olaylardan etkilenen Madhubala daha fazla dayanamaz ve fenalaşır. Kendisine geldiğinde kötü bir haber alacaktır.

Ekranların sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar'da bu akşam, Steve Matha'nın kendisi yerine Madhubala'ya rol teklif etmesinin ardından RK yeniden kıskançlığa başlar. Madhubala ile başbaşa konuşan Steve ona film senaryosdan ve ödeyeceği rakamdan söz eder ancak Madhubala bunların hiçbiri ile ilgilenmez ve onun teklifini reddeder. Bunun üzerine Bittoo ile görüşen Steve senaryoyu ona vererek Madhubala'nın teklifini kabul etmesi konusunda kendisine yardımcı olmasını ister. Senaryoya göz atan RK, Madhubala'yı kendisinden habersiz iş çevirmekle suçlayarak evden ayrılır. RK'nın gidişinin ardından fenalaşan Madhubala karnındaki bebeği düşürmüştür. Deepali ve Pabu bu talihsiz olayı bile Madhubala ve RK'nın arasını açmak için bir koz olarak kullanır ve çocuğunun düşmesinin sebebinin Madhubala'nın suçu olduğunu söyler.

YALANCI BAHAR 110. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane’nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 110. BÖLÜM