Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 116. bölüm fragmanı izle: (10 Ekim)
Yalancı Bahar 116. bölüm fragmanı izle: (10 Ekim)
Yalancı Bahar'ın 116. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala, RK'yı büyük bir tehlikeden kurtarıyor.
Magazin 10 Ekim 2016 - 14:47

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 116. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala geliştirdiği bir yöntem sayesinde KRK ile RK arasındaki kolayca anlamaktadır. KRK tehdini ortadan kaldırmak için harekete geçen RK'nın basın mensuplarına yaptığı açıklamaları dinleyen Bhujang tehlikeli bir plan yapar ancak Madhubala'nın dikkati ve polislerin yardımı ile amacına ulaşamaz.

KRK ile tanışan Bhatia, onun RK ile arasındaki benzerliğe çok şaşırmıştır. Evdekiler KRK'nın yeniden RK gibi davranarak aralarına karışmasından endişe duymaktadır. Bhujang'ın baskılarına dayanamayan KRK yeniden Madhubala'nın karşısına çıkar. Ancak Madhubala'nın RK ve KRK arasındaki ayrımı yapabilmek için geliştirdiği bir formül vardır ve bu sayede onun, RK olmadığını kolaylıkla anlar. KRK hakkındaki gelişmelerden rahatsızlık duyan RK bir basın toplantısı düzenleyerek ona ailesinden uzak durması için istediği ödemeyi yapmaya razı olduğunu söyler. Bunun üzerine Bhujang, KRK'dan onu arayarak teklifini kabul ettiğini ve tarif edeceği yere gelmesini istediğini söyler. Bunun üzerine RK tek başına evden çıkmıştır ancak Madhubala'nın içi rahat değildir. Yanına polisleri de alan Madhubala, RK onu büyük bir tehlikeden kurtarıyor.  Bhujang Kewal'ı kurtarmak için avukat ayarlar ve onu kurtarır.

YALANCI BAHAR 116. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 116. BÖLÜM